Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.01. 2020
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o knihy Písmomalba a Naučte se fotografovat PRODUKT

22.07. - 28.07. 2019 | Aktuální soutěže
Písmomalba

Písmomalba


Přetvořte obyčejná slova v působivá umělecká díla!

Písmomalba je cennou příručkou pro každého, ať už jste úplný nováček nebo zkušený designer, který chce rozšířit své dovednosti. Naučte se vytvořit svoje vlastní jedinečné písmo k ozdobení všeho od vzkazů s poděkováním po pasparty, hrníčky, psací podložky a další. Expertka na malování písmen Kiley Bennett vás kreativně povzbudí moudrými radami, šablonami abeced, inspiračními grafikami a zábavnými projekty, do kterých se můžete pustit, jakmile vaše umělecké sebevědomí prudce vzroste!

Uvnitř najdete vše, co potřebujete na začátek vašeho písmomalířského dobrodružství:
20 kreativních abeced, průvodce pomůckami a technikami, užitečná praktická cvičení, zábavné projekty, umělecké výtisky k zarámování, listy na procvičování


Naučte se fotografovat RPODUKTNaučte se fotografovat PRODUKT


Kniha určená především pro fotografování produktů – např. vašich rukodělných výrobků.


Chcete aby na fotografii vypadal váš výrobek co nejlépe? Kniha obsahuje spoustu kapitol, kde každá se zabývá něčím trošku jiných. Protože např. fotografování textilních věcí a fotografování šperků si zaslouží trochu jiný přístup. Každý produkt potřebuje trochu jiné podmínky aby mohla vzniknout skvělá fotografie.

Kniha se dělí na tři větší části:
1. Na začátku knihy se seznámíte s tím, jak vlastně fotoaparát funguje.
2. V druhé části knihy již přichází fotografování jednotlivých produktů.
3. Třetí část knihy je zaměřená na finální úpravy fotografií.

V knize najdete spoustu skvělých rad a triků, jak vaše produkty vyfotit co nejlépe a nechat je tak zazářit!


Pravidla soutěže:
Soutěž o knihy Písmomalba a Naučte se fotografovat PRODUKT probíhá od pondělí 22. července do neděle 28. července 2019.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jednu z výše uvedených knih od vydavatelství Zoner PRESS.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 29. července  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 29. srpna na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách vydavatelství Zoner PRESS
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !