Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 01.06. 2020
Dnes má svátek Laura
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o knižní novinku Jak nezemřít včetně kuchařky

18.03. - 24.03. 2019 | Aktuální soutěže
Jak nezemřít
Kniha Jak nezemřít poradí, jak se dožít smrti ve zdraví


Podle některých vědců se lidé mohou dožívat až 125 let. Podle jiných je taková hranice mnohem dál a v budoucnu se bude ještě prodlužovat. Už dnes ale víme, že i opravdu staří lidé ve skutečnosti neumírají „na stáří”. Umírají předčasně na některou ze zabijáckých civilizačních nemocí.

V tom, co ke zdravému životu potřebujeme, se názory odborníků liší. Princezna solimánská potřebovala k uzdravení tři věci: slunce, vzduch a lásku. Odborník na klinickou výživu, lékař Michael Greger, autor knihy Jak nezemřít, přichází s tuctem, tedy dvanáctkou potřeb. Díky nim, tvrdí, můžeme nemocem předcházet, ale také překonávat všechny z 15 chorob, které jsou nejčastějšími příčinami smrti.

Jak nezemřítSen o dožití se sta let je při správném přístupu ke svému zdraví reálný pro každého.

V knize najdete podobné a ještě lepší rady a pokud vás nenapadá, co z doporučených surovin uvařit, můžete vyzkoušet více než sto lákavých a snadných receptů z kuchařky Jak nezemřít.

Pravidla soutěže:
Soutěž o knižní novinku Jak nezemřít včetně kuchařky probíhá od pondělí 18. března do 24. března.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá knižní novinku Jak nezemřít včetně kuchařky od vydavatelství Noxi.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. března 2019 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. dubna na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu k soutěžní otázce najdete na stránkách vydavatelství Noxi
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !