Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.08. 2018
Dnes má svátek Bernard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o komplexní kloubní výživu GELADRINK SPORTAKTIV

9.10. - 15.10. 2017 | Aktuální soutěže

Geladrink


Pokud vás baví běh, makáte ve fitku, hrajete squash či jinak aktivně sportujete, určitě to znáte: čas od času vás doslova skolí ostrá, pálivá bolest ve svalech, které začnou tuhnout, pohyb se začne zhoršovat. Může za to zvýšená tvorba laktátu v organismu právě vlivem intenzivní anaerobní svalové práce. Dalším negativním důsledkem řady sportů je zvýšené opotřebení šlach a kloubní chrupavky a bolest s tím spojená. Proto je potřeba o svaly i klouby pečovat.

V dnešní soutěži proto můžete vyhrát doplněk stravy GELADRINK SPORTAKTIV®, obsahující mj. L-KARNOSIN, fysiologický doplněk ve sportu, který je součástí rychlých svalových vláken. Ten zvyšuje svalovou sílu a vytrvalost a představuje velkou část pufrovací kapacity celého organismu. Další zásadní součástí přípravku je FORTIGEL®, kolagenní bílkovina ve formě peptidů, která spolu s dalšími obsaženými látkami (vitaminem C, MSM a glukosaminsulfátem) přispívá k udržování normálních kostí a kloubů.


Geladrink Sportaktiv

Pravidla soutěže:
Soutěž o komplexní kloubní výživu GELADRINK SPORTAKTIV® probíhá od pondělí
9. října do neděle 15. října 2017.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá GELADRINK SPORTAKTIV®


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. října a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. listopadu 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu k soutěžní otázce hledejte na www.orling.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !