Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 13.12. 2017
Dnes má svátek Lucie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o komplexní kloubní výživu GELADRINK SPORTAKTIV

9.10. - 15.10. 2017 | Aktuální soutěže

Geladrink


Pokud vás baví běh, makáte ve fitku, hrajete squash či jinak aktivně sportujete, určitě to znáte: čas od času vás doslova skolí ostrá, pálivá bolest ve svalech, které začnou tuhnout, pohyb se začne zhoršovat. Může za to zvýšená tvorba laktátu v organismu právě vlivem intenzivní anaerobní svalové práce. Dalším negativním důsledkem řady sportů je zvýšené opotřebení šlach a kloubní chrupavky a bolest s tím spojená. Proto je potřeba o svaly i klouby pečovat.

V dnešní soutěži proto můžete vyhrát doplněk stravy GELADRINK SPORTAKTIV®, obsahující mj. L-KARNOSIN, fysiologický doplněk ve sportu, který je součástí rychlých svalových vláken. Ten zvyšuje svalovou sílu a vytrvalost a představuje velkou část pufrovací kapacity celého organismu. Další zásadní součástí přípravku je FORTIGEL®, kolagenní bílkovina ve formě peptidů, která spolu s dalšími obsaženými látkami (vitaminem C, MSM a glukosaminsulfátem) přispívá k udržování normálních kostí a kloubů.


Geladrink Sportaktiv

Pravidla soutěže:
Soutěž o komplexní kloubní výživu GELADRINK SPORTAKTIV® probíhá od pondělí
9. října do neděle 15. října 2017.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá GELADRINK SPORTAKTIV®


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. října a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. listopadu 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu k soutěžní otázce hledejte na www.orling.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !