Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.11. 2019
Dnes má svátek Klement
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o křišťálovou pryskyřici CrystalArt

9.09. - 15.09. 2019 | Aktuální soutěže
CrystalArt


Dny se pomalu krátí a už nás to spíš žene domů než abychom chodili odpoledne k vodě. Abyste si zachovali kouzlo léta, zkuste si vytvořit originální předměty z křišťálové pryskyřice určené pro domácí tvoření.

Křišťálová pryskyřice CrystalArt od společnosti TopStone je speciální dvousložková průhledná hmota, pomocí které můžete zalévat různé předměty nebo odlévat dekorační ozdoby v silikonových formách. Můžete tak vytvářet ozdoby, originální doplňky a dekorace, těžítka, či módní doplňky a šperky – od náušnic až po manžetové a zapínací knoflíky. Do pryskyřice můžete přidat flitry, korálky, sušené květiny, nebo třeba mušle z dovolené. Fantazii se meze nekladou.

Mezi největší přednosti této pryskyřice patří zachování lesku. Pryskyřice nevytváří vzduchové bublinky, a také je zdravotně nezávadná. Jak již název napovídá je křišťálově čirá, ale můžete ji pomocí barviv dále přizpůsobit vašim potřebám. Samotná výroba dekorací a šperků není vůbec náročná. Stačí smíchat pryskyřici s dodávaným tvrdidlem a počkat 3 minuty. Pod dozorem mohou se směsí pracovat i děti, které bude takové tvoření určitě bavit.
CrystalArt


Pravidla soutěže:
Soutěž o křišťálovou pryskyřici CrystalArt probíhá od pondělí 9. září do neděle
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá křišťálovou pryskyřici TopStone Creative CrystalArt .


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. září  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 12. října na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách TopStone Creative
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !