Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 15.07. 2020
Dnes má svátek Jindřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o křišťálovou pryskyřici CrystalArt

9.09. - 15.09. 2019 | Aktuální soutěže
CrystalArt


Dny se pomalu krátí a už nás to spíš žene domů než abychom chodili odpoledne k vodě. Abyste si zachovali kouzlo léta, zkuste si vytvořit originální předměty z křišťálové pryskyřice určené pro domácí tvoření.

Křišťálová pryskyřice CrystalArt od společnosti TopStone je speciální dvousložková průhledná hmota, pomocí které můžete zalévat různé předměty nebo odlévat dekorační ozdoby v silikonových formách. Můžete tak vytvářet ozdoby, originální doplňky a dekorace, těžítka, či módní doplňky a šperky – od náušnic až po manžetové a zapínací knoflíky. Do pryskyřice můžete přidat flitry, korálky, sušené květiny, nebo třeba mušle z dovolené. Fantazii se meze nekladou.

Mezi největší přednosti této pryskyřice patří zachování lesku. Pryskyřice nevytváří vzduchové bublinky, a také je zdravotně nezávadná. Jak již název napovídá je křišťálově čirá, ale můžete ji pomocí barviv dále přizpůsobit vašim potřebám. Samotná výroba dekorací a šperků není vůbec náročná. Stačí smíchat pryskyřici s dodávaným tvrdidlem a počkat 3 minuty. Pod dozorem mohou se směsí pracovat i děti, které bude takové tvoření určitě bavit.
CrystalArt


Pravidla soutěže:
Soutěž o křišťálovou pryskyřici CrystalArt probíhá od pondělí 9. září do neděle
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá křišťálovou pryskyřici TopStone Creative CrystalArt .


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. září  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 12. října na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách TopStone Creative
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !