Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stoluSlunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stolu Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 28.02. 2020
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o Liftea COLAGEN HA+ pro péči o krásnou pleť

18.11. - 24.11. 2019 | Aktuální soutěže

Liftea COLAGEN HA +


Chcete hýčkat svou pleť nebo přemýšlíte o vánočním dárku pro ženy vám blízké, ať už jde o partnerku, maminku nebo kolegyni či kamarádku?


Zapojte se do naší soutěže a získejte nutrikosmetický přípravek Liftea COLAGEN HA+, který pleť zevnitř vyživuje vysokou dávkou hydrolyzovaného kolagenu v kombinaci s kyselinou hyaluronovou. Je k dostání ve formě prášku, ze kterého se snadno připraví lahodný nápoj s vanilkovou příchutí.

Kolagen známe hlavně z kosmetických přípravků, je však především tělu vlastním proteinem, který podporuje například pružnost a regeneraci kůže, chrupavek a kostí. S přibývajícím věkem však jeho tvorba klesá a snižuje se i síla a odolnost jeho vláken. To může vést k rychlejšímu stárnutí pleti a tvorbě vrásek, podobě jako s věkem se snižující přirozená koncentrace kyseliny hyaluronové. Ta má schopnost vázat velké množství vody, kterou zadrží v tkáni, a tak podporuje její hydrataci a tonus.

Denní dávka doplňku stravy Liftea COLAGEN HA+  obsahuje téměř 10 g hydrolyzovaného kolagenu Peptan, a to v kombinaci s kyselinou hyaluronovou. Podporuje tak krásnou, pevnou a pružnou pleť i potlačení tvorby vrásek. Navíc má příznivý vliv na vlasy a nehty.
COLAGEN HA+

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Pravidla soutěže:
Soutěž o Liftea COLAGEN HA+ pro péči o krásnou pleť probíhá od pondělí
18. listopadu do neděle 24. listopadu 2019.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 390g balení doplňku stravy Liftea COLAGEN HA+, které představuje 30denní kúru pro péči o pleť.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. listopadu a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 29. listopadu na adresu uvedenou u nás v registraci.

Správnou odpověď i více informací o doplňcích stravy značky Liftea najdete na www.Liftea.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !