Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.01. 2019
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o luxusní dárkové sady variace čajů od Poznání

12.02. - 18.02. 2018 | Aktuální soutěže
Poznání

Poznání


Na šálek dobrého čaje není nikdy pozdě


Zahrajte si s námi o vysoce kvalitní kolekce čajů, které si můžete vychutnat vy nebo je můžete darovat svým blízkým. Značkové čaje v kolekcích ocení i znalci dobrých čajů.

Na našich stránkách www.poznani-knihy.cz najdete velký výběr různých druhů čajů z celého světa. Přidat můžete i zajímavou knihu o čajích nebo některou z vonných svíček, které navodí pohodovou atmosféru. Jste z Olomouce či okolí? Zastavte se na naší provoněné prodejně v Olomouci. Těšíme se na vás.


Poznání


Pravidla soutěže:
Soutěž o dárkové sady variace čajů od Poznání probíhá od pondělí 12. února do neděle 18. února 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. místo: Variace čajů Jones Fruity

2. místo: Variace čajů Fantasy Garden

3. místo: Variace BIO čajů Classic Tea Collection


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. února 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu hledejte na stránkách www.poznani-knihy.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !