Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 15.11. 2019
Dnes má svátek Leopold
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o Mentis Krill pro zdravé srdce, zrak i pleť

17.06. - 23.06. 2019 | Aktuální soutěže
Mentis Lab KrillZDRAVÉ SRDCE, ZRAK I PLEŤ

díky nejčistšímu antarktickému krillu. Pro zdraví vaše i vašich dětí.

  •     Nová generace zdroje Omega-3 mastných zdravých kyselin EPA a DHA.
  •     Bez rybího odéru a chuti, s vanilkovým aroma.
  •     Neobsahuje olovo.
  •     Překonává benefity rybího oleje, který revolučně nahrazuje ve zdravých jídelníčcích.

Mentis KrillOmega-3 mastné kyseliny DHA a EPA jsou ta nejlepší prevence srdečních onemocnění, DHA pomáhá lepší činnosti mozku, stavu zraku a řadě vážných onemocnění.
Velké množství antioxidantů chrání buňky a fosfolipidy podporují mozkovou činnost. Krillový olej navíc chrání pokožku a pomáhá v boji proti vráskám.

Co jsou přírodní nootropika?

Unikátní směs extraktů z bylin a dalších přírodních látek stimulujících mozkovou činnost a pozitivně ovlivňujících lidskou psychiku.
Prokazatelně zlepšují naši paměť a schopnost koncentrace, zvyšují motivaci, redukují únavu a odbourávají stres. Pomáhají tak udržet se v dobré psychické i fyzické kondici.
produkty Mentis Lab


Pravidla soutěže:
Soutěž o Mentis Krill pro zdravé srdce, zrak i pleť probíhá od pondělí 17. června do neděle 23. června 2019.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá Mentis Kril 60 kapslí pro zdravé srdce, zrak i pleť od Mentis Lab.Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 24. července 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách Mentis Lab
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !