Slunečná - 12. díl - Ženské zbraněSlunečná - 12. díl - Ženské zbraně Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.02. 2020
Dnes má svátek Svatopluk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o Mentis Krill pro zdravé srdce, zrak i pleť

17.06. - 23.06. 2019 | Aktuální soutěže
Mentis Lab KrillZDRAVÉ SRDCE, ZRAK I PLEŤ

díky nejčistšímu antarktickému krillu. Pro zdraví vaše i vašich dětí.

  •     Nová generace zdroje Omega-3 mastných zdravých kyselin EPA a DHA.
  •     Bez rybího odéru a chuti, s vanilkovým aroma.
  •     Neobsahuje olovo.
  •     Překonává benefity rybího oleje, který revolučně nahrazuje ve zdravých jídelníčcích.

Mentis KrillOmega-3 mastné kyseliny DHA a EPA jsou ta nejlepší prevence srdečních onemocnění, DHA pomáhá lepší činnosti mozku, stavu zraku a řadě vážných onemocnění.
Velké množství antioxidantů chrání buňky a fosfolipidy podporují mozkovou činnost. Krillový olej navíc chrání pokožku a pomáhá v boji proti vráskám.

Co jsou přírodní nootropika?

Unikátní směs extraktů z bylin a dalších přírodních látek stimulujících mozkovou činnost a pozitivně ovlivňujících lidskou psychiku.
Prokazatelně zlepšují naši paměť a schopnost koncentrace, zvyšují motivaci, redukují únavu a odbourávají stres. Pomáhají tak udržet se v dobré psychické i fyzické kondici.
produkty Mentis Lab


Pravidla soutěže:
Soutěž o Mentis Krill pro zdravé srdce, zrak i pleť probíhá od pondělí 17. června do neděle 23. června 2019.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá Mentis Kril 60 kapslí pro zdravé srdce, zrak i pleť od Mentis Lab.Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 24. července 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách Mentis Lab
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !