Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.12. 2018
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o mikulášskou nadílku od Mixit.cz

6.11. - 12.11. 2017 | Aktuální soutěže

Mixit.cz


Na konci roku nastává tradičně období obrovských zmatků, shánění, zařizování a nestíhání. Máme to tak všichni, i Mikuláš. Proto si tentokrát přizval na pomoc s roznášením nadílek z www.mixit.cz lesní zvířátka. Letos budou pomáhat roznášet obří adventní kalendář a neodolatelné Mikulášské nadělení! A najdete je proto na všech milulášských a vánočních obalech.

Adventní kalendářMaxiadventní kalendář


24 dobrot v obřím adventním kalendáři z www.mixit.cz vám ukrátí čekání na Ježíška a zažene nejen chuť, ale i hlad. V každém okýnku totiž najdete jednu plnohodnotnou snídani nebo svačinu v podobě jednoporcových pytlíčku müsli, müsli tyčinek Mixitek nebo zobacích svačin oříšků a lyofilizovaného (mrazem sušeného) ovoce.
Ke koupi na www.mixit.cz za 779 Kč.Mikulášské naděleníMikulášská nadílka


Na rozdíl od adventního kalendáře se tahle zobací lahůdka vejde pohodlně do mikulášské punčochy a je to zdravější alternativa mlsacích lahůdek, co Mikuláš nosí obvykle. Tubus s lesními zvířátky je totiž plný oříšků a sušeného ovoce, které můžete mlsat bez výčitek.
A teď si o tuhle mikulášsnou nadílku můžete zasoutěžit.
A pokud náhodou nevyhrajete, koupíte ho na www.mixit.cz za 209 Kč.


Pravidla soutěže:
Soutěž o mikulášskou nadílku od Mixit.cz probíhá od pondělí 6. listopadu do neděle
12. listopadu 2017.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá mikulášskou nadílku plnou oříšků a sušeného ovoce od Mixit.cz.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 13. listopadu a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. listopadu 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Mixit.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !