Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.01. 2019
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o Möllers Omega 3 s citronovou příchutí

12.02. - 18.02. 2018 | Aktuální soutěže
Möller's Omega 3 s citronovou příchutíVitamin D

je pro imunitu nezbytný


Jedním z nejdůležitějších aspektů dobré imunity je bezesporu vyvážená strava zásobující naše tělo správnou kombinací důležitých látek a vitamínů. Mnoho důležitých látek, zejména vitamín D a omega-3 mastné kyseliny, se nachází v mořských rybách. Právě vitamin D napomáhá ke správné funkci imunitního systému a udržuje zdravé kosti, svaly a zuby.


Proč máme nedostatek vitaminu D Möller's Omega 3 s citronovou příchutí

Z normální stravy získáváme pouze 10 % potřebné dávky vitaminu D, zbylých 90 % závisí na našem pobytu na slunci. Problémem je fakt, že v zimních měsících se potýkáme s nedostatkem slunečního záření. Jedině delším pobytem na slunci je tělo schopné si vytvořit dostatečné množství zásob tohoto důležitého vitaminu.

S rostoucím věkem roste i potřeba vitaminu D

U starších lidí bohužel platí, že mají sníženou schopnost tvorby vitaminu D až o 75 % v porovnání s dvacetiletým člověkem. S nedostatkem vitaminu D se potýká vyšší procento žen (47 %) než mužů (36 %). V České republice se s nedostatečností vitaminu D potýká 4,12 milionu obyvatel.

Jak vitamin D úspěšně a dlouhodobě doplňovat

Kromě nechráněného pobytu na slunci je vhodnou volbou pravidelná konzumace rybího oleje z tresčích jater. Möller's Omega 3, pro dospělé nad 50 let, má vysoký obsah vitaminu D. Napomáhá posilovat imunitu, kosti a zuby oslabené věkem. Navíc obsah omega-3 mastných kyselin (EPA a DHA) napomáhá k normální činnosti srdce a mozku. K zajištění potřebného množství vitaminu D stačí každodenní konzumace jedné čajové lžičky. Od ledna k dostání v lékárnách.  

Pravidla soutěže:
Soutěž o Möller's Omega 3, dospělí 50+, s citronovou příchutí probíhá od pondělí 12. února do neděle 18. února 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá Möller's Omega 3 s citronovou příchutí pro dospělé 50+.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. února 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách www.mollersomega3.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !