Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 21.05. 2018
Dnes má svátek Monika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o nabíjecí kabely a paměťovou kartu Verbatim

5.02. - 11.02. 2018 | Aktuální soutěže
Verbatim
nabíjecí kabel Verbatim Micro USB


Synchronizační a nabíjecí kabel

Verbatim Micro USB

Extrémně odolný a zcela ohebný kabel z nerezové oceli, kompatibilní s chytrými telefony a tablety s rozhraním micro USB. Hliníkový kryt konektoru tvoří luxusní povrch a pro ochranu míst spojení slouží prvky z PVC. Tento kabel se vám jen tak nezničí.
Synchronizační a nabíjecí kabely Verbatim umožňují nabíjení zařízení a přenos dat pomocí jediného kabelu. Flexibilní kabel z nerezové oceli brání opotřebování a rozbití a dovoluje smotání ke snadnému ukládání.

Synchronizační a nabíjecí kabel z nerezové oceli Verbatim s konektorem Lightning

Kabely Verbatim Sync & Charge Lightning umožňují nabíjení vašeho zařízení, zároveň mohou také sloužit jako prostředek pro přenos dat. Synchronizační a nabíjecí kabely mají certifikaci MFi při použití technologie licencované společností Apple pro elektronické připojení zařízení hostitele Apple. Flexibilní kabel z nerezové oceli brání opotřebování a rozbití a dovoluje smotání ke snadnému ukládání.

Verbatim Pro SDXC karta, kapacita 64 GB

Paměťové karty Verbatim Pro dodají profesionální výkon vyspělým kamerám a HD kamkordérům. Vhodné pro videozáznam 4K ultra HD a kompatibilní se všemi zařízeními se slotem na paměťové karty SDHC/SDXC. Jsou odolné vůči vodě i otřesům, takže je jen tak něco nepřekvapí!

nabíjecí kabel Verbatim

Pravidla soutěže:
Soutěž o nabíjecí kabely a paměťovou kartu Verbatim probíhá od pondělí 5. února do neděle 11. února 2018.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1.-2 místo: synchronizační a nabíjecí kabel Verbatim

3. místo: paměťová karta Verbatim


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 12. února 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Verbatim
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !