Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 23.01. 2019
Dnes má svátek Zdeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o nabíjecí kabely a paměťovou kartu Verbatim

5.02. - 11.02. 2018 | Aktuální soutěže
Verbatim
nabíjecí kabel Verbatim Micro USB


Synchronizační a nabíjecí kabel

Verbatim Micro USB

Extrémně odolný a zcela ohebný kabel z nerezové oceli, kompatibilní s chytrými telefony a tablety s rozhraním micro USB. Hliníkový kryt konektoru tvoří luxusní povrch a pro ochranu míst spojení slouží prvky z PVC. Tento kabel se vám jen tak nezničí.
Synchronizační a nabíjecí kabely Verbatim umožňují nabíjení zařízení a přenos dat pomocí jediného kabelu. Flexibilní kabel z nerezové oceli brání opotřebování a rozbití a dovoluje smotání ke snadnému ukládání.

Synchronizační a nabíjecí kabel z nerezové oceli Verbatim s konektorem Lightning

Kabely Verbatim Sync & Charge Lightning umožňují nabíjení vašeho zařízení, zároveň mohou také sloužit jako prostředek pro přenos dat. Synchronizační a nabíjecí kabely mají certifikaci MFi při použití technologie licencované společností Apple pro elektronické připojení zařízení hostitele Apple. Flexibilní kabel z nerezové oceli brání opotřebování a rozbití a dovoluje smotání ke snadnému ukládání.

Verbatim Pro SDXC karta, kapacita 64 GB

Paměťové karty Verbatim Pro dodají profesionální výkon vyspělým kamerám a HD kamkordérům. Vhodné pro videozáznam 4K ultra HD a kompatibilní se všemi zařízeními se slotem na paměťové karty SDHC/SDXC. Jsou odolné vůči vodě i otřesům, takže je jen tak něco nepřekvapí!

nabíjecí kabel Verbatim

Pravidla soutěže:
Soutěž o nabíjecí kabely a paměťovou kartu Verbatim probíhá od pondělí 5. února do neděle 11. února 2018.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1.-2 místo: synchronizační a nabíjecí kabel Verbatim

3. místo: paměťová karta Verbatim


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 12. února 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Verbatim
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !