Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 05.06. 2020
Dnes má svátek Dobroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o nápoj proti rýmě, kašli a nachlazení Suwoda Peyawa

12.08. - 18.08. 2019 | Aktuální soutěže

Suwoda Peyawa
100% přírodní pomoc

při nachlazení


Bylinny čaj Suwoda Peyawa je koncentrovaný, rostlinný přípravek vybraných léčivých rostlin používaných po staletí v léčitelství. Na Srí-lance patří mezi prastaré receptury známé jako „Peyava.

Přípravek se skládá z různých bylinných složek, včetně koření a přísad, které jsou používány jako každodenní kuchyňský přípravek na celém světě. Ayurvédští lékaři doporučují caj Suwoda Peyawa jako pravidelné pití k zachování zdraví a zamezení vzniku onemocnění v důsledku posílení imunity díky vlastnostem čaje Suwoda Peyawa.  

PŮSOBENÍ: Aktivity jednotlivých rostlin jsou zkombinovány takovým způsobem, aby měly co nejlepší účinek v širokém rozsahu působností. Některé byliny působí v synergii a některé jako biologické zesilovače a přírodní konzervační látky, které produkt stabilizují. Zdraví ze SríLanky
Suwoda Peyawa přináší účinnou a rychlou úlevu od symptomů běžného nachlazení, kašle, bolestí hlavy, bolestí těla a dalších potíží spojených s nastuzením. Preventivní účinek čaje Samahan může být výsledným efektem kombinace rostlin. Má analgetické, antipyretické, protizánětlivé účinky a usnadňuje vykašlávání a proto přináší úlevu u výše uvedených indikací.   Protože čas Suwoda Peyawa podporuje imunitu, ajurvédští lékaři doporučují jeho pravidelné pití pro udržení zdraví a prevenci vzniku onemocnění. 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Obsah jednoho sáčku zalijte v polovině šálku (100 ml) horké vody. Suwoda Peyawa mohou užívat osoby jakéhokoli věku včetně dětí. Pro děti mladší pěti let použijte polovinu sáčku.


Pravidla soutěže:
Soutěž o Suwoda Peyawa nápoj proti rýmě, kašli a nachlazení probíhá od pondělí 12. srpna do neděle 18. srpna 2019.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá Suwoda Peyawa nápoj proti rýmě, kašli a nachlazení.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. srpna  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. srpna na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách ZDRAVÍ ze SRÍ LANKY
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !