Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 22.11. 2019
Dnes má svátek Cecílie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o nápoj proti rýmě, kašli a nachlazení Suwoda Peyawa

12.08. - 18.08. 2019 | Aktuální soutěže

Suwoda Peyawa
100% přírodní pomoc

při nachlazení


Bylinny čaj Suwoda Peyawa je koncentrovaný, rostlinný přípravek vybraných léčivých rostlin používaných po staletí v léčitelství. Na Srí-lance patří mezi prastaré receptury známé jako „Peyava.

Přípravek se skládá z různých bylinných složek, včetně koření a přísad, které jsou používány jako každodenní kuchyňský přípravek na celém světě. Ayurvédští lékaři doporučují caj Suwoda Peyawa jako pravidelné pití k zachování zdraví a zamezení vzniku onemocnění v důsledku posílení imunity díky vlastnostem čaje Suwoda Peyawa.  

PŮSOBENÍ: Aktivity jednotlivých rostlin jsou zkombinovány takovým způsobem, aby měly co nejlepší účinek v širokém rozsahu působností. Některé byliny působí v synergii a některé jako biologické zesilovače a přírodní konzervační látky, které produkt stabilizují. Zdraví ze SríLanky
Suwoda Peyawa přináší účinnou a rychlou úlevu od symptomů běžného nachlazení, kašle, bolestí hlavy, bolestí těla a dalších potíží spojených s nastuzením. Preventivní účinek čaje Samahan může být výsledným efektem kombinace rostlin. Má analgetické, antipyretické, protizánětlivé účinky a usnadňuje vykašlávání a proto přináší úlevu u výše uvedených indikací.   Protože čas Suwoda Peyawa podporuje imunitu, ajurvédští lékaři doporučují jeho pravidelné pití pro udržení zdraví a prevenci vzniku onemocnění. 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Obsah jednoho sáčku zalijte v polovině šálku (100 ml) horké vody. Suwoda Peyawa mohou užívat osoby jakéhokoli věku včetně dětí. Pro děti mladší pěti let použijte polovinu sáčku.


Pravidla soutěže:
Soutěž o Suwoda Peyawa nápoj proti rýmě, kašli a nachlazení probíhá od pondělí 12. srpna do neděle 18. srpna 2019.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá Suwoda Peyawa nápoj proti rýmě, kašli a nachlazení.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. srpna  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. srpna na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách ZDRAVÍ ze SRÍ LANKY
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !