Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o nejefektivnější domácí IPL Braun Silk-expert

15.05. - 21.05. 2017 | Aktuální soutěže

Braun IPL


Život je přece od toho, aby byl plný prožitků. I proto se nám hodí zkrášlovací produkty, které nám ušetří čas, a zároveň povedou ke skvělým výsledkům. S Braunem se budete vždy cítit připravená na vše, co vám život přinese. Nikdy tak nebudete muset dělat jakékoliv kompromisy ohledně vašeho vzhledu. Pro rok 2017 Braun navíc rozšířil svou nabídku produktů o mnoho nových inovativních řešení, která vám zajistí hebkou zářící pokožku a zároveň ušetří čas.

Braun IPLBraun Silk-expert IPL:  pro permanentní odstranění viditelných chloupků


Díky unikátní technologii SensoAdapt™ je Braun Silk-expert IPL jediným přístrojem který kontinuálně detekuje tón pokožky (80krát za vteřinu) a adaptuje intenzitu světla tak, aby zaručil ty nejideálnější výsledky dlouhotrvající epilace. Braun nabízí tu nejefektivnější domácí IPL technologii, který vám zkrátí dobu vašeho zkrášlování, aniž byste musely činit jakékoliv kompromisy ohledně dlouhotrvající hebkosti a jemnosti pokožky. Klinické výzkumy prokázaly, že již po čtyřtýdenních procedurách ženy pocítily významný pokles v růstu chloupků. Po loňském představení Silk-expert 5 IPL letos přibyl Silk-expert 3 IPL, který představuje cenově dostupný přístroj, vhodný pro ty, kteří chtějí vyzkoušet technologii IPL na vlastní kůži poprvé.

Buďte okouzlující a svěží díky beauty produktům značky Braun


Pravidla soutěže:
Soutěž o Braun Silk-expert IPL probíhá od pondělí 15. května do neděle 21. května.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru má možnost získat soutěžící, který správně zodpověděl soutěžní otázku a jehož REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


1 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá Braun Silk-expert IPL.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22. května a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhra bude výherci doručena nejpozději do 20. června 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách BRAUN
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !