Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 01.06. 2020
Dnes má svátek Laura
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o odstranění metliček na Žilní klinice

18.03. - 24.03. 2019 | Aktuální soutěže

Není čeho se bát!  Neodkládejte operaci křečových žil


Trápí vás křečové žíly, máte kvůli bolestivým příznakům zdravotní komplikace, ale stále se nemůžete „dokopat“ na kontrolu a následný zákrok? V dnešní době se operace křečových žil bát nemusíte. Tento zákrok vás v životě nijak neomezí a viditelné známky operace mizí již po dvou týdnech.

Operace křečových žil vám nezajistí jenom krásnější nohy. To je jenom taková třešnička na dortu k tomu, že se zbavíte rizika zánětů žil, hrozby bércového vředu, krvácení a embolie. Přesně k tomu všemu může dojít, když budete křečové žíly ignorovat a včas nevyhledáte odbornou pomoc.

V dnešní době není k obavám opravdu důvod. Horší naopak bude, pokud své zdravotní problémy budete i nadále ignorovat. „Bát bychom se spíše měli samotných křečových žil, které přinášejí zdravotní i životní rizika. Na operaci bychom se měli těšit, že nás krom křečových žil zbaví i pravidelných rizik a komplikací,“ shrnuje MUDr. Ota Schütz ze Žilní kliniky.
Žilní klinika

Na webu chytrazena.cz máte výjimečnou příležitost soutěžit o odstranění metliček.

Co jsou metličky?

Viditelné červené, modré nebo nafialovělé žilky. Na první pohled to může vypadat, že se jedná jenom o kosmetický problém, ale není tomu tak. Metličky jsou předzvěstí budoucích křečových žil a je potřeba je řešit co nejdříve.

Svěřte se do péče vyhledávaného specialisty Prim. MUDr. Oty Schütze ze Žilní kliniky. Pokud správně odpovíte na naši soutěžní otázku, máte možnost získat ošetření metliček v hodnotě 2000,- ZDARMA.
 


Pravidla soutěže:
Soutěž o odstranění metliček na Žilní klinice probíhá od pondělí 18. března do 24. března 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají poukaz na odstranění metliček na Žilní klinice v hodnotě 2 000 Kč.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. března 2019 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. dubna na adresu uvedenou u nás v registraci.


Najděte si příspěvek na strákách Žilní kliniky o křečových žilách
a vyberte správnou odpověď
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !