Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.07. 2020
Dnes má svátek Jan Hus
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o online kurz Jak skvěle fotit jídlo mobilem

10.02. - 16.02. 2020 | Aktuální soutěže
kurz focení jídla mobilem

Jak s mobilem nebo obyčejným foťákem kdykoliv a kdekoliv vyčarovat skvělé fotky jídla? Oblíbený online kurz známého fotografa Honzy Rybáře vás to naučí v devadesáti minutách unikátních videolekcí… A právě tento kurz můžete vyhrát v naší soutěži!


Věděli jste, že dobře vyfotografovat jídlo je jednou z nejtěžších fotografických disciplín? Ale pokud znáte pár skvělých tipů a triků, i s mobilem či nejobyčejnějším foťákem se dají dělat skvělé fotky. A právě na to se zaměřuje tento kurz.

Při tvorbě videa si Jan Rybář vzal na pomoc známou food blogerku Janou Vašákovou a společně vás naučí, jak v praxi používat  kouzla se světlem a kompozicí. Krok za krokem si navíc vyzkoušíte spoustu triků, které můžete hned zopakovat. A fotky budou prostě skvělé. Ukázkové lekce si můžete hned teď zdarma pustit na stránce tohoto online kurzu na webu iFotografování. Rychle uvěříte, že pokud víte jak na to, výsledky vás prostě hodně překvapí.

Jan Rybář je známý fotograf (vítěz Czech Press Photo), který osm let pořádá kurzy focení a vede populární blog Fotoguru.cz. V posledních dvou letech se specializuje i na online kurzy fotografování na webu iFotografovani.cz, kde můžete prozkoumat i řadu další videí a lekcí zdarma.
on-line kurty Fotografování

Pravidla soutěže:
Soutěž o online kurz Jak skvěle fotit jídlo mobilem probíhá od pondělí 10. února  do neděle 16. února 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru má možnost získat soutěžící, který správně zodpověděl soutěžní otázku a jehož REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

1 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá roční přístup k online kurzu Jak skvěle fotit jídlo mobilem s 90 minutami názorných videolekcí.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 17. února 2020 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra bude výherci doručena do 28. února 2020 na emailovou adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete ve videu Trik s černou a bílou
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !