Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stoluSlunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stolu Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 28.02. 2020
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o originální zámečky TOKOZ ze série Emotion

20.01. - 26.01. 2020 | Aktuální soutěže

zámky TOKOZ

Ani s visacími zámky nemusí být nuda, a i mezi nimi najdete originální designy. Přesvědčí vás o tom zámečky ze žďárského TOKOZu ze série Emotion. Jsou ideálním dárkem pro děti, které si s nimi můžou zamykat třeba své domácí poklady uschované v kufrech a skříňkách s hračkami. Navíc se naučí zodpovědnosti za svůj vlastní klíč a majetek, což se jim může hodit, až budou nosit klíče opravdové. Školní děti zase už vyžadují jistou dávku soukromí a zámečkem uzamknou skrýše se svými poklady před zvědavýma očima mladších sourozenců.

Zámečky se díky praktické velikosti a průměru oblouku 6,2 mm hodí nejen pro děti, ale i dospělé. Můžete s nimi uzamknout různé krabičky a krabice, které chcete ochránit právě před zájmem svých dětí, ať už se jedná o cennosti nebo třeba nebezpečné chemikálie v domácnosti. Zámky jsou také ideální k zamykání různých skříněk, takže je oceníte v bazénu, na cvičení nebo třeba na dovolené.
zámečky TOKOZ


Pravidla soutěže:
Soutěž o originální zámečky TOKOZ ze série Emotion probíhá od pondělí 20. ledna  do neděle 26. ledna 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá originální zámeček TOKOZ ze série Emotion.

.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. ledna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 27. února 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách TOKOZ
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !