Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 13.07. 2020
Dnes má svátek Markéta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o perfektní nohy bez chybičky s NATURHOUSE

7.05. - 13.05. 2018 | Aktuální soutěže

NATURHOUSE
NATURHOUSE
Perfektní nohy bez chybičky s NATURHOUSE


Perfektní nohy bez chybičky. Sen každé ženy.  Vyhrajte Redunat lipoaktivní gel Pro hladké nohy bez celulitidy a začněte bojovat s celulitidou ještě dnes.


NATURHOUSE - REDUNATDopřejte Vašim nohám kvalitní a účinnou péči v podobě Redunat lipoaktivního gelu Pro hladké nohy bez celulitidy z řady produktů NATURHOUSE.

Unikátní složení:

    • hnědé mořské řasy
    • břečťan

Řasy s vysokým obsahem oligoelementů, extrakt z břečťanu a éterické oleje z různých rostlin synergicky předcházejí ukládání tuku na nežádoucích místech.

Gel můžete aplikovat na problematické partie jako jsou boky, stehna, břicho či zadek.

Účinek:

Gel pomáhá při léčbě celulitidy, je ideální při redukci hmotnosti. Stimuluje látkovou výměnu, hydratuje, podporuje detoxikaci a mikrocirkulaci, zpevňuje, přirozeně zvyšuje elasticitu. Napomáhá štěpení tuků a regeneraci pokožky.

Pravidla soutěže:
Soutěž o perfektní nohy bez chybičky s NATURHOUSE probíhá od pondělí 7. května do neděle 13. května 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


2 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získají REDUNAT Gel Lipoattivo pro hladké nohy bez celulitidy od NATURHOUSE.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 14. května 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. června 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na www.naturhouse-cz.cz nebo na Facebooku
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !