Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 23.01. 2019
Dnes má svátek Zdeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o pobyt v hotelu HVIEZDOSLAV a vstupenky na veletrh Holiday World 2018

5.02. - 11.02. 2018 | Aktuální soutěže
Holiday World 2018


Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2018


Ve dnech 15. – 18. února 2018 se v Praze Holešovicích uskuteční největší středoevropský veletrh cestovního ruchu Holiday World 2018.

Letošní partnerskou zemí veletrhu je Slovensko. Toto partnerství není náhodné, naopak bylo vybráno na počest stému výročí Československa a pětadvacetiletému výročí samostatnosti obou republik.

Na veletrhu se soustředí téměř celý svět. Chybět nebudou Národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky budou lákat všechny regiony České republiky. Aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur. Celkem se zde bude prezentovat 46 zemí světa.

HOLIDAY WORLD 2018 se uskuteční pod záštitou Ministryně pro místní rozvoj, CzechTourism a Asociace krajů české republiky. Součástí veletrhu bude i bohatý doprovodný program a řada konferencí na téma cestovní ruch a trendy letošní sezony. Paralelně s Holiday World proběhne i Top Gastro & Hotel – gastronomický veletrh a World Film – cestovatelský festival plný besed, projekcí a výstav s významnými cestovateli.

Hotel Hviezdoslav

Pravidla soutěže:
Soutěž o pobyt v hotelu HVIEZDOSLAV a vstupenky na Mezinárodní veletrh HOLIDAY WORLD 2018 probíhá od pondělí 5. února do neděle 11. února 2018.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. místo: pobyt v malebném hotelu HVIEZDOSLAV v Kežmarku – pro dvě osoby na dvě noci - luxusní hotel zařazený do seznamu historických hotelů Slovenska

2.-4. místo: vstupenky pro 2 osoby na Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2018


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 12. února 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny emailem hned po ukončení soutěže na adresu uvedenou u nás v registraci.

Holiday World 2018

Nápovědu hledejte na stránkách
Mezinárodního veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2018
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !