Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 27.05. 2020
Dnes má svátek Valdemar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o poukázky do Lidlu od zpravodajského portálu Rexter

6.04. - 12.04. 2020 | Aktuální soutěže

Ve spolupráci se zpravodajským portálem Rexter přinášíme soutěž o zajímavé ceny. Hrajeme o 3 dárkové poukazy do obchodního řetězce Lidl. Každá poukázka má hodnotu 250 Kč.


Pojďme si partnera naší soutěže alespoň stručně představit. Zpravodajský portál Rexter přináší čtenářům aktuální zajímavosti a recenze ze světa i z domova. V současné době pochopitelně převažují články týkající se tématu číslo jedna, kterým je koronavirus, ale spektrum témat je opravdu široké. Čtenáři se dočtou i například i o televizních hitech jako je seriál Slunečná nebo soutěž MasterChef a nechybí ani rubrika Nadpřirozeno s horoskopy a výkladem snů.

Současná pandemie koronaviru se nějakým způsobem dotýká snad každého. Lidé tráví více času doma a vymýšlejí, jakou zábavou by si zpestřili současné nudné dny. Těžké to mají například sportovní fanoušci, protože všechny významné soutěže a ligy byly minimálně odloženy nebo dokonce zrušeny. To je i případ slavného Wimbledonu, jehož letošní ročník byl definitivně zrušen před pár dny.

Na současné situaci se pochopitelně dá najít i několik pozitivních věcí. Výrazně se díky omezení dopravy zlepšilo ovzduší, v Praze i dalších větších městech klesly nájmy, protože krátkodobý pronájem bytů je na nule a většina lidí rovněž přivítala skutečnost, že došlo k uzavření heren a casin. Poker, ruletu nebo automaty si v současné době zahrajete maximálně na internetu.

A co vlastně v těchto dnech dělat, když se nudíte nebo hledáte zábavu pro děti? Zábavnou činností určitě může být hraní společenských her v rodinném kruhu. U hraní těchto her dítě alespoň na chvíli postí z ruky tablet nebo mobilní telefon a bude s vámi komunikovat :-)
Rexer


Pravidla soutěže:
Soutěž o 3 poukazy do Lidlu probíhá od pondělí 6. dubna do 12. dubna 2020.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají poukaz do Lidlu v hodnotě 250 Kč od zpravodajského portálu Rexter.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 13. dubna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. dubna 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách Rexter.cz v článku Televizní škola UčíTelka
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !