Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 11.07. 2020
Dnes má svátek Olga
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o poukazy v hodnotě 3 000 korun do eshopu Plastia.eu

18.05. - 24.05. 2020 | Aktuální soutěže

samozavlažovací truhlíky Plastia
Společnost Plastia, ryze česká rodinná firma sídlící v Novém Veselí
na Vysočině, se zaměřuje
na výrobu samozavlažovacích květináčů a truhlíků.

Díky těmto chytrým nádobám budete květiny zalévat třikrát méně často, než jste zvyklí. Samozavlažovací truhlíky dopřejí rostlinám jen tolik vody, kolik zrovna potřebují. Nehrozí sucho ani přemokření. Navíc si kytky berou vodu odspoda kořeny stejně jako v přírodě. Závlaha pokojových i balkónových květin ještě nikdy nebyla tak přirozená.

Mezi nejoblíbenější samozavlažovací truhlíky společnosti Plastia patří jednoznačně Mareta. Ta má kromě hladinoměru i další vychytávku – jazýček, který uzavře otvor k nalévání vody, pokud jí dolejete dostatek. Mareta si zákazníky získala nejen ladnou vlnkou oddělující horní a spodní část ale především širokou nabídkou barev, kterou mohou zajímavě kombinovat. Květináč Mareta může stát samostatně na terase nebo v zahradě, díky speciálním otvorům v horním díle ho však i jednoduše zavěsíte.
samozavlažovací truhlíkyPravidla soutěže:
Soutěž o poukazy k nákupu v eshopu Plastia.eu probíhá od pondělí 18. května 2020 do 24. května 2020.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají každý poukaz v hodnotě 1 000 korun k nákupu samozavlažovacích květináčů a truhlíků od českého výrobce Plastia.eu.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. května 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. června 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Plastia.eu
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !