Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 07.12. 2019
Dnes má svátek Ambrož a Benjamín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o přípravky sluneční řady Syncare SUN PROTECT a ZINCI SUN

10.06. - 16.06. 2019 | Aktuální soutěže

SynCare
Těšíte se na léto a s nadšením očekáváte první sluneční paprsky?
I když sluneční lázeň působí blahodárně, je zapotřebí mít ji pod kontrolou. Proto nedejte pouze na vlastní pocity a důvěřujte profesionálům. Dermatologicky testované přípravky SynCare spolehlivě chrání pokožku dospělých i dětí.


SynCare PROTECT
Přípravky SynCare SUN

☻ Obsahují výhradně  fyzikální nebo kombinaci fyzikálních a hybridních UV filtrů.
☻ Díky svému složení tak pokožku nezatěžují
☻ Neobsahují parfemace a tak zamezují alergickým reakcím
☻ Chrání proti UVA i UVB záření
☻ Jsou voděodolné. Ideální ochrana při koupání v moři.

Ochranný SUN PROTECT SPF 30+ s fyzikálními a hybridními filtry. Přípravek s čistým složením účinných látek bez parfemace. Je k dispozici ve 2 texturách jako krém nebo mléko ve spreji s jemným rozptylem. SUN PROTECT je určený pro osoby s nižší tolerancí na sluneční záření, u kterých je nutný omezený pohyb na slunci se zvýšenou ochranou.
SynCare Zinci 50+Vysoce ochranná formule SynCare ZINCI SUN pro extra citlivou pleť se sklonem k hyperpigmentaci.
Obsahuje rezistentní clonu mikročástic zinku a vysoké SPF 50+ pro spolehlivou ochranu pokožky před sluncem.  I jemná vrstva tohoto vodě odolného přípravku spolehlivě ochrání pokožku před intenzívním slunečním zářením.
SynCare ZINCI SUN je vhodný přípravek pro jedince trpící sluneční alergií.  Spolehlivě chrání extra citlivé partie obličeje i těla. Praktické balení s dávkovačem umožňuje komfortní použití a bezpečnou manipulaci na pláži i na cestách. 


Pravidla soutěže:
Soutěž o přípravky sluneční řady SynCare SUN  probíhá od pondělí 10. června do neděle 16. června 2019.   

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

6 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá přípravky sluneční řady SynCare SUN.Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 17. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. července na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách kosmetiky SynCare
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !