Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stoluSlunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stolu Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 28.02. 2020
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o produkty Ghí od Českého Ghíčka pro lepší nový rok!

20.01. - 26.01. 2020 | Aktuální soutěže
České Ghíčko
Ať chceme nebo ne, začátek nového roku nás většinou donutí tak trochu bilancovat a přemýšlet nad tím, co bychom mohli změnit k lepšímu. A protože vaření a jídlo se týkají každého z nás, je v kuchyni vždy co vylepšovat. Díky Českému Ghíčku se to v novém roce povede hravě, přepuštěné máslo totiž nejen skvěle chutná a voní, ale má i spoustu důležitých vlastností pro naše zdraví.

Ghí od Českého Ghíčka je čistý máselný tuk s chutí a vůní másla, ale s jinými vlastnostmi. Je ideální ke smažení, nepřepaluje se. Koupíte ho klasické čisté, v bio kvalitě, ale také s různými příchutěmi, a především bylinkami, jejichž účinky ghí ještě zvyšuje. Na výběr tak máte chilli ghí (skutečně pikantní), levandulové (zklidní žaludek a lze jej použít i zevně třeba při poštípání hmyzem), konopné, kurkumové nebo tajemně znějící ghí s kotvičníkem, gotu kolou či s eleuterokokem. Své příznivce si v poslední době rychle získává i Ghítela, zdravá sladká pomazánka z ořechů s ghí, bez cukru, laktózy i lepku.

BIO Ghíčko 340 ml a 760 ml je vyrobené z másla, a to z mléka od krav chovaných v ekologickém zemědělství. Krávy se od dubna do října pasou na trávě a v této době splňují kritéria kvality grass-fed. Nedostávají preventivně antibiotika a hormony. Maso i mléko obsahují větší množství vitamínů, minerálů a např. kyselinu CLA, která pomáhá snižovat tuky v těle, hladinu cholesterolu a pomáhá budovat svalovou hmotu.

GHÍTELA® KOKOSOVÝ KOKEŠ


KOKEŠ je Ghítela s kokosem a kešu. Vynikající novinka vonící exotickými dálkami. Opět jsou základem jemně mleté ořechy, med, Ghíčko a přírodní vanilka. Více se o Ghíčku dočtete na www.ceskeghicko.cz
České GhíčkoPravidla soutěže:
Soutěž o produkty Ghí od Českého Ghíčka probíhá od pondělí 20. ledna  do neděle
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček Ghíčka: 1x BIO Ghí 760ml + 1x novinka - Ghítela kešu s kokosem.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. ledna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 27. února 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Českého Ghíčka
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !