Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.07. 2018
Dnes má svátek Vítězslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o regenerační mast se zinkem Vitella Zn

7.08. - 13.08. 2017 | Aktuální soutěže
Vitella ZnVitella Zn


Pro správné fungování lidského těla je stopový prvek zinek nepostradatelný. Podporuje například funkci imunitního systému, je nezbytný pro ochranu kůže a podporu hojení.

Mast Vitella Zn je určená ke zklidnění a regeneraci citlivé či lehce poraněné kůže. Vhodná je zejména k ošetření kůže v místech, kde dochází k jejímu častějšímu tření, pocení anebo zapaření. Je vhodným přípravkem na cesty pro maminky s dětmi, či cyklisty.


Vitella ZnVitella Zn obsahuje vyváženou kombinaci vitamínů A, E, kalcia a zinku a minerálních olejů, které zajistí optimální promaštění a regeneraci pokožky. Vitamin A podporuje obnovu kůže a zvyšuje její odolnost vůči infekci. Vitamin E jako antioxidant má zásadní roli v boji proti poškození způsobenému volnými radikály, čímž zvyšuje odolnost kůže. Kalcium a zinek podporují hojení.

Pravidla soutěže:
Soutěž o regenerační mast se zinkem Vitella Zn probíhá od pondělí 7. srpna do neděle 13. srpna 2017.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají regenerační mast se zinkem Vitella Zn.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 14. srpna a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. září 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Vitella
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !