Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 27.04. 2018
Dnes má svátek Jaroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o Repelenty PREDATOR 3D a Impregnace

15.05. - 21.05. 2017 | Aktuální soutěže

Konec komárů a klíšťat

v Čechách a na Moravě


STOP jim dává neviditelná moskytiéra Repelent Predator 3D. Odpuzuje a hubí komáry, klíšťata, tiplice, ovády, mouchy i další hmyz bez kompromisu. Stříká se zvenčí na rámy oken, dveří, terasy nebo venkovní posezení. Působí se 100 procentní spolehlivostí až 24 hodin. Díky terénnímu testu v oblasti s náletem až 900 komárů za minutu, vyhodnotil Repelent Predator 3D Státní zdravotní ústav v Praze  jako repelent č.1 a nejúčinnější prostředek  proti komárům.

Repelent Predator 3D

Repelent PREDATOR Impregnace pro sportovce, turisty, cestovatele a lovce je účinný repelent 3v1 s voděodolným, hubícím a hmyz odpuzujícím účinkem. Výrobek je testován při dlouhodobém pobytu v přírodě myslivci, lesními dělníky, cestovateli i rybáři. Odpuzuje, paralyzuje a hubí komáry, klíšťata, mouchy, muchničky, ovády, tiplíky i další hmyz, vyskytující se běžně v přírodě. 
Aplikuje se na oděv, obuv, celty, stany, spací vaky nebo moskytiéry, které současně impregnuje. Kvalitní materiály s funkční membránou typu Goretex, Sympatex nebo Klimatex chrání a nepoškozuje. 

Přípravek Repelent PREDATOR Impregnace je určen k dlouhodobé ochraně i v extrémních podmínkách, kde spolehlivě působí až 28 dní a to i po vyprání. Jeho účinek potvrdily rozsáhlé testy SZÚ Praha, ale také nezávislé testování jedinců přímo v terénu. Výrobek je bez parfemace a není určen k aplikaci na pokožku. Je spolehlivým parťákem rybářů, myslivců, dělníků v lese nebo na poli, cestovatelů, příznivců kempování a všech, kteří jsou rádi v přírodě.  
Repelent outdoor
Pravidla soutěže:

Soutěž o Repelenty PREDATOR 3D a Impregnace probíhá od pondělí 15. května 2017 do neděle 21. května  2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček s Repelenty PREDATOR 3D a Impregnace.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22. května a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. května 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách repelentů PREDÁTOR
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !