Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o Repelenty PREDATOR 3D a Impregnace

15.05. - 21.05. 2017 | Aktuální soutěže

Konec komárů a klíšťat

v Čechách a na Moravě


STOP jim dává neviditelná moskytiéra Repelent Predator 3D. Odpuzuje a hubí komáry, klíšťata, tiplice, ovády, mouchy i další hmyz bez kompromisu. Stříká se zvenčí na rámy oken, dveří, terasy nebo venkovní posezení. Působí se 100 procentní spolehlivostí až 24 hodin. Díky terénnímu testu v oblasti s náletem až 900 komárů za minutu, vyhodnotil Repelent Predator 3D Státní zdravotní ústav v Praze  jako repelent č.1 a nejúčinnější prostředek  proti komárům.

Repelent Predator 3D

Repelent PREDATOR Impregnace pro sportovce, turisty, cestovatele a lovce je účinný repelent 3v1 s voděodolným, hubícím a hmyz odpuzujícím účinkem. Výrobek je testován při dlouhodobém pobytu v přírodě myslivci, lesními dělníky, cestovateli i rybáři. Odpuzuje, paralyzuje a hubí komáry, klíšťata, mouchy, muchničky, ovády, tiplíky i další hmyz, vyskytující se běžně v přírodě. 
Aplikuje se na oděv, obuv, celty, stany, spací vaky nebo moskytiéry, které současně impregnuje. Kvalitní materiály s funkční membránou typu Goretex, Sympatex nebo Klimatex chrání a nepoškozuje. 

Přípravek Repelent PREDATOR Impregnace je určen k dlouhodobé ochraně i v extrémních podmínkách, kde spolehlivě působí až 28 dní a to i po vyprání. Jeho účinek potvrdily rozsáhlé testy SZÚ Praha, ale také nezávislé testování jedinců přímo v terénu. Výrobek je bez parfemace a není určen k aplikaci na pokožku. Je spolehlivým parťákem rybářů, myslivců, dělníků v lese nebo na poli, cestovatelů, příznivců kempování a všech, kteří jsou rádi v přírodě.  
Repelent outdoor
Pravidla soutěže:

Soutěž o Repelenty PREDATOR 3D a Impregnace probíhá od pondělí 15. května 2017 do neděle 21. května  2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček s Repelenty PREDATOR 3D a Impregnace.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22. května a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. května 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách repelentů PREDÁTOR
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !