Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Menu pro Emu - Koko má EmuMenu pro Emu - Koko má Emu Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 09.04. 2020
Dnes má svátek Dušan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o rodinné vstupenky do Techmania Science Center

24.02. - 1.03. 2020 | Aktuální soutěže

Techmania ScienceCenter
Plzeňské Techmania Science Center je místem, které spojuje vědu a techniku se zábavou. Můžete si zde prohlédnout stovky interaktivních exponátů, navštívit 3D planetárium a ještě mnohem více. V Techmanii si zkrátka přijdou na své malí i velcí vědátoři.

Techmania Science CenterChtěli byste vědět, jak fungují fyzikální zákony v praxi, nebo odhalit, zda byste zvládli utéct z potápějící se lodi? V Techmanii není nic nemožné! Prověřit si zde můžete třeba i své fyzické dovednosti ve srovnání se zástupci živočišné říše. V rámci nové expozice Inženýr si navíc mohou děti každého věku otestovat svou vynalézavost. Zkuste si společně přijít na to, jak sestavit nejrychlejší autíčko na závodní dráhu, jak od základů vybudovat mrakodrap nebo jak najít lék na smrtící nákazu, a zachránit tak celé lidstvo!

Navštívit můžete i budovu 3D planetária, kde se během promítání filmů na kopuli o průměru 14 metrů doslova dotknete vesmíru a hvězd. V dalším sále najdete unikátní technologie Science On a Sphere® – 1,7 metrů velký globus vyvinutý k projekci atmosférických nebo litosférických jevů na Zemi nebo jiných vesmírných tělesech. Projekce využívá aktuální data od amerického Národního ústavu pro výzkum atmosféry a oceánů NOAA. V Techmanii se tak rozhodně nudit nebudete!
Techmania Science Center


Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky do Techmania Science Center probíhá od pondělí 24. února  do 1. března 2020. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 4 vstupenky do plzeňského Techmania Science Center, kde si budete moci užít rodinný den plný vědy a zábavy.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 2. března  2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. března 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Techmania Science Center
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Kraslice