Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.04. 2018
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o rodinné vstupenky na Farmu Blaník u Vlašimi

12.03. - 18.03. 2018 | Aktuální soutěže
Farma Blaník


FARMA BLANÍK JE TO PRAVÉ MÍSTO PRO RODINNÉ ZAŽITKYNa farmu můžete přijet na jednodenní výlet do Farma-parku, plného výběhů se zvířaty, která můžete i krmit a hladit. Najdete tu nejen desítky dětských atrakcí, ale i tajuplná pohádková místa se skřítky, poklady, močálníky i rytíři.


AKCE A PROGRAMY


Na Farmě Blaník  se každý měsíc pořádá několik zajímavých programových akcí. V nebližší době například Venkovské Velikonoce s dílničkami se zdobením vajíček, pletením pomlázek, ale také tradičním topením Morany.
V květnu můžete zavítat na stavění májek či květinové víkendy. Červen je na farmě ve znamení jahod a vynikajících pochoutek z nich, které se podávají v místní skvělé restauraci U Mančalů.

POBYTY A LETNÍ PRÁZDNINY NA FARMĚ


Také o víkendech i letošních prázdninách si Vaše děti na Farmě užijí mnoho zábavy, zvířátka, kamarády, bazén, desítky dětských atrakcí a denně zajímavou aktivitu navíc. Každý den bude připraven speciální program, který děti zabaví i pobaví. Můžete se těšit na různé hry, soutěže, kreativní dílničky, malování, diskotéky i mnohé další. Všechny tyto aktivity a program jsou ZDARMA v ceně pobytu a vítána je vždy celá rodina.

Na Farmě Blaník u Vlašimi se určitě nebudete nudit

a zažijete tu chvíle, které nelze zažít jinde.

Farma Blaník u Vlašimi
Pravidla soutěže:
Soutěž o rodinné vstupenky na Farmu Blaník probíhá od pondělí 12. března do neděle 18. března 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. cena: rodinná vstupenka na Farmu Blaník: 2 + 3
2. cena: rodinná vstupenka na Farmu Blaník: 2 + 2
3. cena: rodinná vstupenka na Farmu Blaník: 2 + 1


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. března 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Farmy Blaník
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !