Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.12. 2018
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o rodinné vstupenky na Farmu Blaník u Vlašimi

12.03. - 18.03. 2018 | Aktuální soutěže
Farma Blaník


FARMA BLANÍK JE TO PRAVÉ MÍSTO PRO RODINNÉ ZAŽITKYNa farmu můžete přijet na jednodenní výlet do Farma-parku, plného výběhů se zvířaty, která můžete i krmit a hladit. Najdete tu nejen desítky dětských atrakcí, ale i tajuplná pohádková místa se skřítky, poklady, močálníky i rytíři.


AKCE A PROGRAMY


Na Farmě Blaník  se každý měsíc pořádá několik zajímavých programových akcí. V nebližší době například Venkovské Velikonoce s dílničkami se zdobením vajíček, pletením pomlázek, ale také tradičním topením Morany.
V květnu můžete zavítat na stavění májek či květinové víkendy. Červen je na farmě ve znamení jahod a vynikajících pochoutek z nich, které se podávají v místní skvělé restauraci U Mančalů.

POBYTY A LETNÍ PRÁZDNINY NA FARMĚ


Také o víkendech i letošních prázdninách si Vaše děti na Farmě užijí mnoho zábavy, zvířátka, kamarády, bazén, desítky dětských atrakcí a denně zajímavou aktivitu navíc. Každý den bude připraven speciální program, který děti zabaví i pobaví. Můžete se těšit na různé hry, soutěže, kreativní dílničky, malování, diskotéky i mnohé další. Všechny tyto aktivity a program jsou ZDARMA v ceně pobytu a vítána je vždy celá rodina.

Na Farmě Blaník u Vlašimi se určitě nebudete nudit

a zažijete tu chvíle, které nelze zažít jinde.

Farma Blaník u Vlašimi
Pravidla soutěže:
Soutěž o rodinné vstupenky na Farmu Blaník probíhá od pondělí 12. března do neděle 18. března 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. cena: rodinná vstupenka na Farmu Blaník: 2 + 3
2. cena: rodinná vstupenka na Farmu Blaník: 2 + 2
3. cena: rodinná vstupenka na Farmu Blaník: 2 + 1


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. března 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. března 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Farmy Blaník
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !