Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.08. 2019
Dnes má svátek Bernard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o rodinné vstupy na Stezku v oblacích včetně lanovky

22.10. - 28.10. 2018 | Aktuální soutěže
Wellness hotel VistaPředstava dovolené bez dětí vzbuzuje v mnoha rodičích pocit provinění. Ve skutečnosti není výlet jen ve dvou ani trochu sobecká záležitost, a naopak prospěje celé rodině. Shodují se na tom nejenom koučové, ale samotní rodiče. Co vám volno jen partnerem přinese? A kde si užijete společné chvíle nejvíc?

Wellness hotel Vista nachystal dva týdny v listopadu určené jen dospělým. Hotel, který je známý svou prvotřídní nabídkou aktivit pro celou rodinu, zasvětil několik dnů regeneraci a zážitkům rodičů, prarodičů a vůbec všech, kteří se starají o děti. Vista se na chvíli promění na místo tichého relaxu bez dětského cupitání a výkřiků, skvělé gastronomie, zasloužené péče a špetky romantiky.

Ve speciálním balíčku s názvem Tentokrát bez dětí najdete speciální wellness procedury pro dva, lahodné tříchodové večerní menu s vínem a otevřenou bránu do saunového a wellness světa. Samozřejmostí je ubytování podle výběru, skvělá bohatá snídaně, welcome drink a hory zážitků v horském resortu Dolní Morava.

Projděte se podzimní kopcovitou krajinou, pozorujte ji společně ze Stezky v oblacích, vyzkoušejte některou z mnoha adrenalinových nebo zajímavých aktivit, které resort nabízí, a dopřejte si trochu klidu před nadcházejícím vánočním shonem. Odpočiňte si a těšte se na vyprávění o dobrodružstvích, které zatím vaše děti prožily s prarodiči nebo tetou a strýčkem. Více informací najdete na webu Wellness hotelu Vista.

Wellness hotel Vista


Pravidla soutěže:
Soutěž o rodinné vstupenky na Stezku v oblacích včetně lanovky probíhá od pondělí 22. října do neděle 28. října  2018.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


Stezka v oblacích5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá voucher na jízdu lanovkou tam i zpět a vstup na Stezku v oblacích pro celou rodinu.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 29. října 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 29. listopadu 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách resortu Dolní Morava
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !