Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.04. 2019
Dnes má svátek Rostislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o rodinné vstupy na Stezku v oblacích včetně lanovky

22.10. - 28.10. 2018 | Aktuální soutěže
Wellness hotel VistaPředstava dovolené bez dětí vzbuzuje v mnoha rodičích pocit provinění. Ve skutečnosti není výlet jen ve dvou ani trochu sobecká záležitost, a naopak prospěje celé rodině. Shodují se na tom nejenom koučové, ale samotní rodiče. Co vám volno jen partnerem přinese? A kde si užijete společné chvíle nejvíc?

Wellness hotel Vista nachystal dva týdny v listopadu určené jen dospělým. Hotel, který je známý svou prvotřídní nabídkou aktivit pro celou rodinu, zasvětil několik dnů regeneraci a zážitkům rodičů, prarodičů a vůbec všech, kteří se starají o děti. Vista se na chvíli promění na místo tichého relaxu bez dětského cupitání a výkřiků, skvělé gastronomie, zasloužené péče a špetky romantiky.

Ve speciálním balíčku s názvem Tentokrát bez dětí najdete speciální wellness procedury pro dva, lahodné tříchodové večerní menu s vínem a otevřenou bránu do saunového a wellness světa. Samozřejmostí je ubytování podle výběru, skvělá bohatá snídaně, welcome drink a hory zážitků v horském resortu Dolní Morava.

Projděte se podzimní kopcovitou krajinou, pozorujte ji společně ze Stezky v oblacích, vyzkoušejte některou z mnoha adrenalinových nebo zajímavých aktivit, které resort nabízí, a dopřejte si trochu klidu před nadcházejícím vánočním shonem. Odpočiňte si a těšte se na vyprávění o dobrodružstvích, které zatím vaše děti prožily s prarodiči nebo tetou a strýčkem. Více informací najdete na webu Wellness hotelu Vista.

Wellness hotel Vista


Pravidla soutěže:
Soutěž o rodinné vstupenky na Stezku v oblacích včetně lanovky probíhá od pondělí 22. října do neděle 28. října  2018.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


Stezka v oblacích5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá voucher na jízdu lanovkou tam i zpět a vstup na Stezku v oblacích pro celou rodinu.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 29. října 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 29. listopadu 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách resortu Dolní Morava
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !