Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 07.07. 2020
Dnes má svátek Bohuslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o set ALPA Francovky a gely, krémy Arnika a Kostival

27.05. - 2.06. 2019 | Aktuální soutěže
masážní gely ALPA



















Legenda v novém


Alpa Francovka slaví 106 let. Oslavou její síly, oblíbenosti a spolehlivost jsou nové obaly vybraných výrobků.

Zlatá hvězda na nich je větší a září ještě nápadněji. Orientaci mezi výrobky ALPA usnadní také nové barevné odlišení podle bylin. Arnika má zelenou.
Arnika je chráněná bylina, jejíž účinky se odjakživa využívají v léčitelství.
Působí na celou řadu potíží a proto ji patří nezastupitelné místo v domácí lékárně.
Alpa využívá jejich účinků pro své mazání, které působí na pohybový aparát. Arnika pomáhá  při revmatických bolestech kloubů a stejně úspěšně uvolňuje svaly. Dokáže mírnit bolesti z přetížení, zvyšuje prokrvení, má desinfekční účinky a výrazně podporuje hojení. 

ALPA Francovka s arnikou ALPA
Je bylinný lihový roztok k vnějšímu použití. Pomáhá revitalizaci pohybového aparátu a tím pomáhá k udržení jeho výkonnosti. Ulevuje kloubům i namoženým svalům, prokrvuje je a snižuje únavu, když se cítíte jako rozlámaní. Alpa Francovka s arnikou má protizánětlivé a hojivé účinky, proto je vhodná pro ošetření drobných poranění. Cena: 23 Kč.

Masážní Alpa krém
s arnikou přináší okamžitý pocit úlevy a osvěžení svalům. Revitalizuje pohybový aparát a udržuje jeho výkonnost. Krém má čisté přírodní složení a je vhodným ošetřením pro tělo po námaze. Cena 28 Kč.

Pravidla soutěže:
Soutěž o set ALPA Francovky a gely, krémy Arnika a Kostival probíhá od pondělí 27. května do neděle 2. června 2019.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. místo: set ALPA Francovky a gely, krémy Arnika a Kostival, ručník a čelovka ALPA
2. místo: set ALPA Francovky a gely a čelovka ALPAALPA
3. místo: set ALPA Francovky a gely

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 3. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 29. června na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Alpa
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !