Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Menu pro Emu - Koko má EmuMenu pro Emu - Koko má Emu Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 09.04. 2020
Dnes má svátek Dušan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o směsi pro sladké i slané vaření a pečení bez lepku od Labety

24.02. - 1.03. 2020 | Aktuální soutěže

LABETA
Ať už se stravujete bezlepkově ze zdravotních důvodů, kvůli hubnutí, odlehčení nebo z přesvědčení, máme dobrou zprávu.

Labeta - tradiční český výrobce z Polabí - nabízí široký sortiment produktů pro pečení, vaření a zavařování a to i ve variantě bez lepku a je tu již více než 26 let pro ty, kteří potřebují mít raz dva navařeno.

Vyzkoušejte jednodruhové bezlepkové mouky i skvěle namíchané směsi pro perfektní výsledek. A nebo třeba Univerzální bezlepkovou směs, se kterou připravíte více, než 20 ozkoušených chutných receptů pro celou rodinu.

Více o sortimentu a inspirativní recepty najdete na www.labeta.cz.
Labeta

Pravidla soutěže:
Soutěž o směsi pro sladké i slané vaření a pečení bez lepku od  Labety probíhá od pondělí 24. února  do 1. března 2020. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, se můžou těšit na nabitý balík s tím nejlepším pro sladké i slané vaření a pečení bez lepku od Labety.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 2. března  2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. března 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Labeta.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !