Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 14.11. 2018
Dnes má svátek Sáva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o speciální vitamínovou edici Revital vitamin C + Zinek

4.12. - 10.12. 2017 | Aktuální soutěže

Vychutnejte si

kouzlo zimy ve zdraví


Naše zdraví i to jak se cítíme  ovlivňuje celá řada faktorů.
Může to být třeba malé prochladnutí, co způsobí např. nepříjemnou rýmu. Právě zima naši odolnost prověří nejvíce. A abychom si ji užili ve zdraví, je důležité vhodně se oblékat, zdravě jíst, dodržovat pitný režim i když zrovna nemáme pocit žízně a nezapomínat na vitamíny.

Chladné dny dokáže zpříjemnit novinka Revital vitamin C + Zinek - speciální vitamínová edice s chutí horkých vánočních punčů a vábivou vůní jablek a skořice. Balení obsahuje 2 druhy tablet na posílení imunity: rozpustné ve vodě a rozpustné v ústech. První umožňují připravit si horký nápoj na zahřátí nebo studený, když potřebujete osvěžit a zahnat žízeň. Překvapivě lahodnou chuť oceníte i tehdy, když vám Revital rozpustný v ústech nahradí třeba oblíbený bonbón.

Revital vitamin C + Zinek obsahuje kombinaci vitamínů pro posílení odolnosti organismu. Céčko přispívá ke snížení únavy a jako významný antioxidant je pro tělo nezbytný. Právě na něm do značné míry závisí tělesná obranyschopnost a tedy i to jak často jsme nemocní.  Vitamín C je důležitý nejen pro normální funkci imunitního systému, ale prospívá také cévám, kůži, dásním, zubům a psychice. Zinek se podílí na udržení rovnováhy mezi kyselinami a zásadami v těle a pozitivně ovlivňuje nejen imunitu, ale také stav pokožky, vlasů a nehtů i normální stav kostí.

Balení 30 tablet rozpustných v ústech a 20 šumivých tablet k dostání v lékárně za 128 Kč.


Revital Vitamin C + zinek
Pravidla soutěže:
Soutěž o novinku Revital vitamin C + Zinek probíhá od pondělí 4. prosince 2017 do neděle 10. prosince 2017.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá speciální vitamínovou edici Revital vitamin C + Zinek.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 11. prosince a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 22. prosince  2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Vitar.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !