Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.04. 2018
Dnes má svátek Marek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o speciální vitamínovou edici Revital vitamin C + Zinek

4.12. - 10.12. 2017 | Aktuální soutěže

Vychutnejte si

kouzlo zimy ve zdraví


Naše zdraví i to jak se cítíme  ovlivňuje celá řada faktorů.
Může to být třeba malé prochladnutí, co způsobí např. nepříjemnou rýmu. Právě zima naši odolnost prověří nejvíce. A abychom si ji užili ve zdraví, je důležité vhodně se oblékat, zdravě jíst, dodržovat pitný režim i když zrovna nemáme pocit žízně a nezapomínat na vitamíny.

Chladné dny dokáže zpříjemnit novinka Revital vitamin C + Zinek - speciální vitamínová edice s chutí horkých vánočních punčů a vábivou vůní jablek a skořice. Balení obsahuje 2 druhy tablet na posílení imunity: rozpustné ve vodě a rozpustné v ústech. První umožňují připravit si horký nápoj na zahřátí nebo studený, když potřebujete osvěžit a zahnat žízeň. Překvapivě lahodnou chuť oceníte i tehdy, když vám Revital rozpustný v ústech nahradí třeba oblíbený bonbón.

Revital vitamin C + Zinek obsahuje kombinaci vitamínů pro posílení odolnosti organismu. Céčko přispívá ke snížení únavy a jako významný antioxidant je pro tělo nezbytný. Právě na něm do značné míry závisí tělesná obranyschopnost a tedy i to jak často jsme nemocní.  Vitamín C je důležitý nejen pro normální funkci imunitního systému, ale prospívá také cévám, kůži, dásním, zubům a psychice. Zinek se podílí na udržení rovnováhy mezi kyselinami a zásadami v těle a pozitivně ovlivňuje nejen imunitu, ale také stav pokožky, vlasů a nehtů i normální stav kostí.

Balení 30 tablet rozpustných v ústech a 20 šumivých tablet k dostání v lékárně za 128 Kč.


Revital Vitamin C + zinek
Pravidla soutěže:
Soutěž o novinku Revital vitamin C + Zinek probíhá od pondělí 4. prosince 2017 do neděle 10. prosince 2017.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá speciální vitamínovou edici Revital vitamin C + Zinek.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 11. prosince a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 22. prosince  2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Vitar.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !