Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Nový seriál Slunečná míří k divákůmNový seriál Slunečná míří k divákům Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 28.01. 2020
Dnes má svátek Otýlie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o stavebnice Záhada na hřbitově z řady LEGO Hidden Side

13.01. - 19.01. 2020 | Aktuální soutěže


POCHYTEJTE VŠECHNY DUCHY

VE SKRYTÉM SVĚTĚ HIDDEN SIDE


KOSTIČKY LEGO®

SE PROBOUZEJÍ K ŽIVOTU


V ospalé městečku Newbury postaveném z kostek LEGO se na první pohled neděje nic zvláštního. Autobus každý den doveze děti na střední, na pobřeží trčí stará bárka a starousedlíci si pochutnávají v místním stánku na krevetách. Jakmile ale na poklidné kulisy namíříte mobilní telefon, odhalíte tajuplný svět plný záhad a číhajících duchů, kteří se snaží město ovládnout. Naši dva hlavní hrdinové, puberťáci Jack a Parker vás skrytým světem LEGO Hidden Side provedou.  Stavebnice LEGO Hidden Side se skládají stejně jako všechny ostatní LEGO řady. Každá ale obsahuje barevné kostky, kterými po postavení můžete otáčet. A právě ty jsou klíčové pro další hru se stavebnicí přímo v chytrých telefonech. Ve všech návodech najdete QR kód, který vás odkáže ke stažení mobilní aplikace a v App Store i Google Play ji stáhnete zdarma a v češtině.

PROPOJENÍ VIRTUÁLNÍHO SVĚTA S FYZICKOU HROU


LEGO Hidden Side
Úvodní menu je rozdělené na dvě poloviny. V jedné polovině se vtělíte do kůže jednoho z duchů a vyzkoušíte si, jaké to je v astrálním světě. V druhé části aplikace už potřebujete mít alespoň jednu stavebnici LEGO Hidden Side postavenou. Vyberete, se kterou stavebnicí si chcete hrát, svůj mobil na postavený set namíříte podle instrukcí a před vámi se rázem rozprostře celá skrytá krása světa LEGO Hidden Side! V kůži hrdinů Jacka a Parker začíná váš boj s duchy, kteří dělají neplechu po celém městě, a zde vaše stavebnice hraje klíčovou roli. Pro úspěšné pokračování hry v ní musíte občas něco posunout, přestavět, přemístit anebo zapojit jednu ze svých LEGO minifigurek. A v mezičase dojde i na samotný lov duchů. Ti pak končí ve vaší vlastní sbírce duchů. Každý duch má přitom různé schopnosti a vlastnosti, které v průběhu hraní můžete vylepšovat. Kromě toho s každým splněným úkolem získáváte zkušenosti a potřebné body, za něž pak v aplikaci získáváte nejrůznější bonusy a vylepšení. Jakmile v dětském pokojíčku přibude další stavebnice řady LEGO Hidden Side, vaše sbírka příběhů, dobrodružství, zábavy, duchů a vylepšení se rozroste.
LEGO Hidden Side

Pravidla soutěže:
Soutěž o stavebnice Záhada na hřbitově z řady LEGO Hidden Side probíhá od pondělí 13. ledna  do neděle 19. ledna 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají stavebnice Záhada na hřbitově z řady LEGO Hidden Side.

.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 20. ledna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. února 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách stavebnice LEGO
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !