Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 07.07. 2020
Dnes má svátek Bohuslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o stavebnice Záhada na hřbitově z řady LEGO Hidden Side

13.01. - 19.01. 2020 | Aktuální soutěže


POCHYTEJTE VŠECHNY DUCHY

VE SKRYTÉM SVĚTĚ HIDDEN SIDE


KOSTIČKY LEGO®

SE PROBOUZEJÍ K ŽIVOTU


V ospalé městečku Newbury postaveném z kostek LEGO se na první pohled neděje nic zvláštního. Autobus každý den doveze děti na střední, na pobřeží trčí stará bárka a starousedlíci si pochutnávají v místním stánku na krevetách. Jakmile ale na poklidné kulisy namíříte mobilní telefon, odhalíte tajuplný svět plný záhad a číhajících duchů, kteří se snaží město ovládnout. Naši dva hlavní hrdinové, puberťáci Jack a Parker vás skrytým světem LEGO Hidden Side provedou.  Stavebnice LEGO Hidden Side se skládají stejně jako všechny ostatní LEGO řady. Každá ale obsahuje barevné kostky, kterými po postavení můžete otáčet. A právě ty jsou klíčové pro další hru se stavebnicí přímo v chytrých telefonech. Ve všech návodech najdete QR kód, který vás odkáže ke stažení mobilní aplikace a v App Store i Google Play ji stáhnete zdarma a v češtině.

PROPOJENÍ VIRTUÁLNÍHO SVĚTA S FYZICKOU HROU


LEGO Hidden Side
Úvodní menu je rozdělené na dvě poloviny. V jedné polovině se vtělíte do kůže jednoho z duchů a vyzkoušíte si, jaké to je v astrálním světě. V druhé části aplikace už potřebujete mít alespoň jednu stavebnici LEGO Hidden Side postavenou. Vyberete, se kterou stavebnicí si chcete hrát, svůj mobil na postavený set namíříte podle instrukcí a před vámi se rázem rozprostře celá skrytá krása světa LEGO Hidden Side! V kůži hrdinů Jacka a Parker začíná váš boj s duchy, kteří dělají neplechu po celém městě, a zde vaše stavebnice hraje klíčovou roli. Pro úspěšné pokračování hry v ní musíte občas něco posunout, přestavět, přemístit anebo zapojit jednu ze svých LEGO minifigurek. A v mezičase dojde i na samotný lov duchů. Ti pak končí ve vaší vlastní sbírce duchů. Každý duch má přitom různé schopnosti a vlastnosti, které v průběhu hraní můžete vylepšovat. Kromě toho s každým splněným úkolem získáváte zkušenosti a potřebné body, za něž pak v aplikaci získáváte nejrůznější bonusy a vylepšení. Jakmile v dětském pokojíčku přibude další stavebnice řady LEGO Hidden Side, vaše sbírka příběhů, dobrodružství, zábavy, duchů a vylepšení se rozroste.
LEGO Hidden Side

Pravidla soutěže:
Soutěž o stavebnice Záhada na hřbitově z řady LEGO Hidden Side probíhá od pondělí 13. ledna  do neděle 19. ledna 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají stavebnice Záhada na hřbitově z řady LEGO Hidden Side.

.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 20. ledna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. února 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách stavebnice LEGO
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !