Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Dětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro dětiDětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2017
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o trička, cestovní polštářky a tašky od CK FEDE

9.01. - 15.01. 2017 | Aktuální soutěže
CK FEDE


CK FEDE nabízí již více jak 23 let zájezdy do Itálie, Chorvatska, Řecka, Portugalska, na Maltu a dalších zemí. Za tu dobu realizovala desítky tisíc zájezdů a uspokojila statisíce zákazníků. V zimní sezóně se CK Fede specializuje na Itálii, kde pokrývá ty nejznámější oblasti jako Dolomity Superski, Skirama Dolomiti Adamello Brenta a AltaValtellina .

Zimní zájezdy jsou pořádány vlastní i autobusovou dopravou, kdy se klienti nemusí starat doslova o nic a jen si užívají hory a sníh. V soutěžní otázce je zmíněna jedna z nejoblíbenějších kapacit CK FEDE, která se nachází přímo na úpatí nejvyšší hory Dolomit - Marmolady (3343 m n.m.). Je to jedna z nejvýše položených ubytovacích kapacit, více jak 2000 m n.m. a okolí je doslova pohádkové.

V současném období CK FEDE nabízí jak zimní zájezdy v akcích last minute se slevami  ve výši až 50% >> zájezdy last minute, tak i letní zájezdy v akci fist minute se slevami 10% >> zájezdy first minute.

CK FEDEPravidla soutěže:
Soutěž o trička, cestovní polštářky a tašky od CK FEDE probíhá od pondělí 9. ledna do neděle 15. ledna 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají Cestovní nafukovací polštářek Fede, tričko a tašku přes rameno od CK FEDE.

CK FEDE
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. ledna a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží.  Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. února 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.
 

Nápovědu k soutěžní otázce hledejte na stránkách CK FEDE
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !