Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Menu pro Emu - Koko má EmuMenu pro Emu - Koko má Emu Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 09.04. 2020
Dnes má svátek Dušan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o únorové knižní novinky vydavatelství Albatros media

24.02. - 1.03. 2020 | Aktuální soutěže
Tereza Ramba: DobroDruhům
Tereza Ramba: DobroDruhům


Neplánujte cesty… prožijte je!
Cestování si nikdy nenaplánujete na sto procent – vždy vás něco překvapí. Ví to i oblíbená herečka a cestovatelka Tereza Ramba (Voříšková). Za dva roky navštívila dvacet zemí a rozepsala se o jejich známých i nečekaných podobách. Ať už máte sami neklidného cestovatelského ducha, nebo radši jenom jezdíte prstem po mapě, Tereziny zážitky v kombinaci s autentickými fotografiemi a ilustracemi jsou natolik inspirující, že vás začnou svrbět pohorky. Ellie a její náhodné setkání


Ellie a její náhodné setkání

Hazel Prior

Láska čeká na těch nejnečekanějších místech. Dojemný příběh o náhodných setkáních, která mění životy.
Elliin život poklidně plyne. Má domov i manžela a je docela šťastná. I proto ji překvapí, když nalezne souznění s poněkud podivínským cizím mužem, který jí věnuje dárek a také nový pohled na život. Dan ve svém domku na vřesovišti vyrábí harfy a má pocit, že mu to stačí.


Naokraji propasti

Bernard Minier

Mrazivý thriller, po jehož přečtení budete chtít vyhodit váš smartphone. Mladá Francouzka Moira pracuje v oblasti nových technologií. Když se kvůli vývoji nového softwaru ocitne v digitálním gigantu Ming, má pocit, že ji někdo stále sleduje. Mezi zaměstnanci firmy rychle narůstá počet násilných úmrtí a Moira zjišťuje, že svoboda pod taktovkou algoritmů je pouze krutá iluze.


Matematika zločinu

Magdalena Sodomková

Napínavé reportážně-detektivní čtení, které se odehrává v českých soudních síních a vězeňských celách. A stále běží. V roce 2012 napsal reportérce Magdaleně Sodomkové z Asie cizí muž, že prchá před českou spravedlností. Verdikt podle něj nebyl spravedlivý, a to kvůli chybě soudního znalce přezdívaného matematik zločinu.
knihy Albatros media

Vulvou porodní asistentky

Alžběta Samková

Průvodce závěrečnou fází těhotenství a porodem, který Vás připraví na všechno
Zkušená porodní asistentka a blogerka Alžběta Samková ví o rození dětí první i poslední. Všem budoucím maminkám srozumitelným stylem předává informace, jak se připravit na porod, aby ho co nejlépe zvládly. Co může udělat žena a jak probíhá prenatální péče? Zkrátka porod od A do Z.


Pravidla soutěže:
Soutěž o únorové knižní novinky vydavatelství Albatros media  probíhá od pondělí 24. února  do neděle 1. března 2020.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá jednu z výše uvedených únorových knižních novinek vydavatelství Albatros media.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 2. března 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. března 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách vydavatelství  Albatros media
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zajíc