Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 07.07. 2020
Dnes má svátek Bohuslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o UroTiab – zdravotnický prostředek, který pečuje o pánské intimní partie

13.01. - 19.01. 2020 | Aktuální soutěže
UroTiab

Když se u mužů objeví choulostivý problém „tam dole“ v podobě svědění, zarudnutí nebo drobného poranění, nemusí nutně jít o vážný zdravotní problém. Přesto ale dokážou tyto nepříjemné projevy pořádně potrápit a mnohdy i zkazit plány. Až se problém příště znovu objeví, buďte na něj připraveni se zdravotnickým prostředkem UroTiab.


Zarudnutí, pálení a svědění

Obtíže v intimních partiích občas potkají každého muže, návštěva lékaře ale bývá krajním řešením. Za problémem většinou stojí různá infekční onemocnění. Ovšem zda se jedná o kvasinkovou, bakteriální nebo jinou infekci, to pouhým okem nepoznáme. Krémový gel UroTiab obsahuje ionty antimikrobiálního stříbra, které je účinné jak proti bakteriálním, tak i plísňovým a virovým infekcím. Dále vytváří na pokožce bariérový efekt, který izoluje místo infekce a zamezí tak i dalšímu pronikání vnějších mikroorganizmů do napadené tkáně a pomáhá urychlovat hojení.

Prevence při sportování

Možná vás překvapí, na co všechno se UroTiab hodí. Bývá užitečným pomocníkem při intenzivním tréninku všeho druhu, pokud je jeho nepříjemný doprovodný efekt podráždění nebo opruzení v intimních partiích. K tomu velmi snadno může dojít při běžkování a lyžování, během jízdy na kole nebo třeba vytrvalostním běhu.

Vzhledem ke svým hojivým vlastnostem také pomáhá urychlovat léčbu oděrek způsobených mechanickým podrážděním např. po sexu, i nekomplikovaných pooperačních lézí.

Víme, že svěřit se s problémem lékaři je nepříjemné. Produkt je volně dostupný v lékárnách nebo na e-shopu www.gynella.com, kde jej objednáte z pohodlí domova.

UroTiab
Pravidla soutěže:
Soutěž o zdravotnický prostředek UroTiab probíhá od pondělí 13. ledna do neděle 19. ledna 2020. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje. 

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají UroTiab - zdravotický prostředek, který pečuje o pánské intimní partie


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 20. ledna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. února 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách UroTiab
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !