Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 17.01. 2019
Dnes má svátek Drahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o Valentýnský poukaz v hodnotě 1000 korun na stříbrné šperky

5.02. - 11.02. 2018 | Aktuální soutěže
Andělské zvonky

Máte mimořádnou možnost soutěžit o speciální Valentýnský slevový poukaz v hodnotě 1000 korun na stříbrné šperky z kolekce německého výrobce Engelsrufer.

Andělský zvonek je jedinečný šperk v podobě malé klícky s rolničkou uvnitř. Klícka ve tvaru srdce nebo kuličky se dá otevřít a barevná rolnička vyměnit. Barvy korálku mají svou symboliku a celý šperk je principem stejný jako mexická bola, to znamená, že jej ženy v těhotenství nosí zavěšený na dlouhém řetízku, aby cinkání kolem bříška dobře slyšelo i miminko. Po narození pak na tytéž zvuky reaguje vstřícně, uklidňují ho, když pláče.

Andělský zvonek je ovšem i perfektní doplněk na ples, talisman pro štěstí, nebo prostě “jen” dekorace už tak krásné ženy. Je to přitom perfektní šperkařská práce. Stříbro s precizně propracovanými detaily ve vícero různých povrchových úpravách.

andělská křídla

Pravidla soutěže:
Soutěž o Valentýnský poukaz v hodnotě 1000 korun na stříbrné šperky probíhá od pondělí 5. února do neděle 11. února 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru má možnost získat soutěžící, který správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


1 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá Valentýnský poukaz v hodnotě 1000 korun na stříbrné šperky z kolekce německého výrobce Engelsrufer.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 12. února 2018 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výherní poukaz bude výherci doručeny nejpozději do 20. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď naleznete u kteréhokoli šperku
na stránkách www.andelske-zvonky.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !