Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o Valentýnský poukaz v hodnotě 1000 korun na stříbrné šperky

5.02. - 11.02. 2018 | Aktuální soutěže
Andělské zvonky

Máte mimořádnou možnost soutěžit o speciální Valentýnský slevový poukaz v hodnotě 1000 korun na stříbrné šperky z kolekce německého výrobce Engelsrufer.

Andělský zvonek je jedinečný šperk v podobě malé klícky s rolničkou uvnitř. Klícka ve tvaru srdce nebo kuličky se dá otevřít a barevná rolnička vyměnit. Barvy korálku mají svou symboliku a celý šperk je principem stejný jako mexická bola, to znamená, že jej ženy v těhotenství nosí zavěšený na dlouhém řetízku, aby cinkání kolem bříška dobře slyšelo i miminko. Po narození pak na tytéž zvuky reaguje vstřícně, uklidňují ho, když pláče.

Andělský zvonek je ovšem i perfektní doplněk na ples, talisman pro štěstí, nebo prostě “jen” dekorace už tak krásné ženy. Je to přitom perfektní šperkařská práce. Stříbro s precizně propracovanými detaily ve vícero různých povrchových úpravách.

andělská křídla

Pravidla soutěže:
Soutěž o Valentýnský poukaz v hodnotě 1000 korun na stříbrné šperky probíhá od pondělí 5. února do neděle 11. února 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru má možnost získat soutěžící, který správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


1 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá Valentýnský poukaz v hodnotě 1000 korun na stříbrné šperky z kolekce německého výrobce Engelsrufer.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 12. února 2018 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výherní poukaz bude výherci doručeny nejpozději do 20. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď naleznete u kteréhokoli šperku
na stránkách www.andelske-zvonky.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !