Dětský den 2018 - kam vyrazit na akce a soutěže pro dětiDětský den 2018 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti Víte, kolikátého je Den otců v roce 2018?Víte, kolikátého je Den otců v roce 2018? Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 25.05. 2018
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o volné vstupenky, žabky a další dárky s Wellness Horal

19.06. - 25.06. 2017 | Aktuální soutěže

Wellness Hotel Horal - bazény


Chystáte se v létě do Beskyd?


Zpestřete si prázdninové putování návštěvou relaxačního centra Wellness Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Můžete si tu nejen užít koupání, ale i relaxaci v saunovém světě a při exotické masáži nebo různé aktivity v okolí.
Největším lákadlem centra je bezesporu trojice termálních bazénů se slanou vodou.

Nechybí u nich ani dětský koutek a dostatek lehátek pro opalování na venkovních terasách. Ve Vital baru u bazénů si k tomu můžete objednat kávu, čerstvý kokos, dezert, zmrzlinu, raw dobroty či šťávu UGO.

Sousední saunový svět je klidovou zónou přístupnou od 14 let. Doporučujeme tu vyzkoušet saunové rituály, při nichž saunéři polévají horké kameny vonnými esencemi a podávají různé produkty k potírání těla. Ač se může zdát, že se saunování hodí k chladným měsícům, osvěžující je i v létě, zvláště navečer.
Wellness Hotel Horal - terasa

Třešinkou na dortu je nabídka exotických masáží v podání masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie. Stačí si jen vybrat, jestli chcete protáhnout svaly, nebo si zdřímnout při jemné proceduře. Cena zahrnuje i časově neomezený pobyt ve wellness. A jestli tu chcete prožít celý den, zkuste Wellness den pro zdraví, zahrnující celodenní pobyt, masáž a tříchodové menu.

U hotelu Horal, kde se relaxační centrum nachází, můžete navíc posedět na terase a pochutnat si na valašských specialitách, projít se s dětmi po Kulíškově naučné stezce, zahrát si golf a tenis či vyrazit na projížďku na segwayi z půjčovny. Když se ubytujete v hotelech Lanterna a Horal, máte do Wellness Horal neomezený vstup.

Náš tip: Chcete si užít romantiku s partnerem? V ceně letního pobytu ve Spa hotelu Lanterna máte kromě wellness také masáž, projížďku na segwayi, plnou penzi a další výhody. Balíček Letní dovolená v hotelech Resortu Valachy zase zahrnuje ubytování dětí zdarma a neomezený vstup do bazénů.

Pravidla soutěže:

Soutěž o vstupenky do termálních bazénů Wellness Horal probíhá od pondělí 19. června do neděle 25. června 2017.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá výhru dle pořadí:

Wellness hotelu Horal   1. místo: vstupenka do Wellness Horal na 4,5 hodiny + Wellness svíčka

2. - 3. místo: vstupenka do Wellness Horal na 4,5 hodiny + dámské žabky Resortu Valachy

4. - 5. místo: rodinná vstupenka do termálních bazénů Wellness Horal pro 2 dospělé a až 3 děti


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. července 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď najdete na webu Wellness Horal 
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !