Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.08. 2019
Dnes má svátek Bartoloměj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky do Divadla Spejbla a Hurvínka

28.01. - 3.02. 2019 | Aktuální soutěže
Divadlo Spejbla a Hurvínka
Divadlo Spejbla a Hurvínka baví a vzdělává: nabízí zážitkové workshopy pro děti i semináře pro učitele


Vedle již legendárních divadelních představení, která českou loutkovou scénu proslavila po celém světě, nabízí nově Divadlo Spejbla a Hurvínka v rámci svého programu také zážitkové workshopy pro děti školního a předškolního věku a speciální semináře pro učitele. Ty se zaměří především na možnosti využití dramatické výchovy ve výuce. Spolupráci s pedagogy podpoří divadlo také edicí pracovních a metodických listů, které pomohou učitelům dále pracovat se shlédnutým divadelním představením.

„Divadlo Spejbla a Hurvínka se těší již několik desítek let oblibě mezi dětmi nejrůznějšího věku. Toho chceme využít, proto jsme naše školní představení rozšířili o nabídku  zážitkových workshopů pro děti a přicházíme také s pracovními a metodickými listy pro učitele, pro které jsme připravili i speciální semináře.“ říká Denisa Kirschnerová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka.


Zážitkové workshopy pro školy a mateřské školky

Zážitkové workshopy Divadla Spejbla a Hurvínka pracují s dětmi, doplňují vybraná představení, na která navazují a prohlubují u malých diváků jejich prožitek. Workshopy trvají zhruba hodinu a vede je v duchu dramatické výchovy odborně vzdělaný lektor. Jsou připravovány jak pro děti ze základních, tak i z mateřských škol. Dětí se v tomto případě ujmou dvě lektorky. Více informací naleznete na www.spejbl-hurvinek.cz.

Pokud chcete s Vašimi dětmi či vnoučaty dorazit na představení Spejbla a Hurvínka také, můžete vyhrát vstupenky v naší soutěži!

Spejbl a HurvínekPravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky do Divadla Spejbla a Hurvínka probíhá od pondělí 28. ledna 2019 do 3. února 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 4 VIP vstupenky do  Divadlo Spejbla a Hurvínka na libovolné dětské představení.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 4. února 2019 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 27. února 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď se dozvíte na stránkách Divadlo Spejbla a Hurvínka
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !