Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.04. 2018
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky do Pražského Apple Musea

8.01. - 14.01. 2018 | Aktuální soutěže
Apple Museum
Svět nakousnutého jablka

Unikátní museum Applu v Praze


Největší soukromá sbírka produktů Apple, jež už téměř půl století píší historii, sídlí v pražském Pop Art Centru. Výstavu Apple Museum tvoří 472 originálních exponátů z dílny Apple, Pixar a Next. Vedle originální historické hi-tech elektroniky či Jobsovy motorky nabízí i interaktivní zábavu a edukaci. Stylové bistro Steven´s  food nabízí občerstvení dle Jobsových stravovacích zásad. Kdo nemá cestu do Prahy, může zvolit virtuální 3Dprocházku Apple Museem.

Legendární Apple I, Mackintoshe, iPhony, iPody, iPady, počítače NeXT a další raritní kousky značky Apple, od počítačů, přes kopírky až po animace a hudbu – slovy čísel 472 originálních exponátů, si můžete prohlédnout na 764 m2 výstavního prostoru.

Výtěžek z prodeje vstupenek putuje na charitu. Více na www.applemuseum.com


Apple museum

Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky do Pražského Apple Musea probíhá od pondělí 8. ledna 2018 do neděle 14. ledna 2018.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 2 vstupenky do Apple Musea v Praze.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 15. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 15. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Apple Museum
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !