Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 21.01. 2019
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky do Pražského Apple Musea

8.01. - 14.01. 2018 | Aktuální soutěže
Apple Museum
Svět nakousnutého jablka

Unikátní museum Applu v Praze


Největší soukromá sbírka produktů Apple, jež už téměř půl století píší historii, sídlí v pražském Pop Art Centru. Výstavu Apple Museum tvoří 472 originálních exponátů z dílny Apple, Pixar a Next. Vedle originální historické hi-tech elektroniky či Jobsovy motorky nabízí i interaktivní zábavu a edukaci. Stylové bistro Steven´s  food nabízí občerstvení dle Jobsových stravovacích zásad. Kdo nemá cestu do Prahy, může zvolit virtuální 3Dprocházku Apple Museem.

Legendární Apple I, Mackintoshe, iPhony, iPody, iPady, počítače NeXT a další raritní kousky značky Apple, od počítačů, přes kopírky až po animace a hudbu – slovy čísel 472 originálních exponátů, si můžete prohlédnout na 764 m2 výstavního prostoru.

Výtěžek z prodeje vstupenek putuje na charitu. Více na www.applemuseum.com


Apple museum

Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky do Pražského Apple Musea probíhá od pondělí 8. ledna 2018 do neděle 14. ledna 2018.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 2 vstupenky do Apple Musea v Praze.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 15. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 15. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Apple Museum
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !