Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Nový seriál Slunečná míří k divákůmNový seriál Slunečná míří k divákům Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 27.01. 2020
Dnes má svátek Ingrid
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky do westernového městečka Šiklův Mlýn a strašidelného zámku Draxmoor

5.08. - 11.08. 2019 | Aktuální soutěže
Dej si food


Dej si FOOD

Sobota 17. 8. od 09:00

areál Šiklův mlýn


Každý si přijde na své! Zážitkový food festival je připraven pro děti, maminky, tatínky i babičky a dědečky. Originální menu od několika desítek prodejců, mezi kterými najdete světový i český street food.

Dej si FOOD je nový rodinný zážitkový food festival.


Dokonalý rodinný výlet v závěru letních prázdnin?
Šiklův mlýnTak přesně ten vás čeká již 17.srpna. Každý si přijde na své! Zážitkový food festival je připraven pro děti, maminky, tatínky i babičky a dědečky. Originální menu od desítek prodejců, mezi kterými najdete světový i český street food. Součástí bude i Ochutnávka regonálních potravin Vysočiny.
Až budete mít plná břicha, vyzkoušíte vše v hlavní a dětské zóna, tak je pro Vás připraveno pravé westernové divadlo a další atrakce přímo ve westernovém městečku. Takže se můžete těšit, že máte opravdu celý den o zábavu postaráno. Více na našem Facebooku.

Dej si food

Pravidla soutěže:
Soutěž o celodenní rodinné vstupenky do westernového městečka Šiklův Mlýn probíhá od pondělí 5. srpna  do neděle 11. srpna 2019.   
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají celodenní rodinné vstupenky do westernového městečka Šiklův Mlýn, vstupenky do strašidelného zámku Draxmoor a Šikláky na atrakce pro děti - rýžování zlata, skákací hrady, vyjížďky na koních apod.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 12. srpna  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 16. srpna na adresu uvedenou u nás v registraci.

Odpověď na otázku hledejte na dejsifood.cz,

více informací o akci naleznete také na www.sikland.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !