Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Menu pro Emu - Koko má EmuMenu pro Emu - Koko má Emu Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 09.04. 2020
Dnes má svátek Dušan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky do zábavního vědeckého parku VIDA!

17.02. - 23.02. 2020 | Aktuální soutěže

VIDA!

Za tohle vás budou vaše děti milovat!


Chcete vidět rozzářené oči svých dětí či vnoučat? Dopřát jim nezapomenutelné zážitky? Vypravte se společně do zábavního vědeckého parku VIDA! u brněnského výstaviště. Užijte si rodinný den plný objevování.

VIDA!Téměř každý už ví, že z návštěvy zábavního vědeckého parku VIDA! u brněnského výstaviště si odnese nezapomenutelné zážitky. Během pár hodin tak rozpoutáte tornádo, zažijete vichřici i zemětřesení, pokusíte se zachránit lidský život, zahalíte město do husté mlhy, zaposloucháte se do zvuku vlastního tepu nebo zmrazíte svůj stín. Zábava i poznání jsou tady prostě zaručeny.
Hravou expozicí to ale ve VIDA! rozhodně nekončí. Zábavní vědecký park totiž nabízí bohatý doprovodný program.
 

Představení plná zábavných pokusů

Je možné roztančit plameny pouhým zvukem? Odhalíte, proč musíme zatáčet, abychom na kole jeli rovně? Zjistíte, jak vybuchuje tekutý dusík, střelný prach nebo hořlavé plyny? Během science show plné zábavných pokusů dostanete odpovědi nejen na tyto otázky. Představení se hrají několikrát denně a jsou v ceně vstupenky.

Dílničky s pokusy i speciální prostor pro kutily

Celou řadu pokusů a hravé vědecké tvoření si s dětmi užijete v rámci víkendových labodílen. Malí i velcí kutilové si určitě zamilují zdejší Bastlírnu, kde si vyrobí třeba autíčko na vzduch nebo kuličkodráhu.
VIDA!


Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky do zábavního vědeckého parku VIDA!   probíhá od pondělí 17. února  do neděle 23. února.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají vstupenky do zábavního vědeckého parku VIDA!


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. února 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. března 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách zábavního vědeckého parku VIDA!
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Mašle