Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.04. 2019
Dnes má svátek Marcela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na jarní etapu květinové výstavy Flora Olomouc

16.04. - 22.04. 2018 | Aktuální soutěže

Flora Olomouc


Jarní Flora se promění v narozeninový pugét.

Slaví 60 let.


Novodobé pojetí expozice předvede jarní etapa mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc 2018. Ta se veřejnosti představí 26. – 29. dubna 2018. Další pavilony a venkovní prostory budou patřit veletrhu zahradní mechanizace Hortifarm či oblíbeným Jarním zahradnickým trhům.

Jarní etapa květinové výstavy Flora Olomouc a její hlavní expozice „Pugét pro Floru“ je letos opředena tajemstvím díky netradiční umělecké instalaci. Interaktivní zóna v pavilonu A nabídne výstavu Kytice – od barokní kompozice po modernu ve spolupráci s Muzeem umění Olomouc. Návštěvníci se zde mohou dále těšit na floristickou show a květinový workshop, který doplní interaktivní stěna, do které může návštěvník vložit svůj květinový vzkaz Floře. Prostor pod jižní galerií bude patřit Academii Film Olomouc, která nabídne projekci filmů s ekologickou tematikou.

Návštěvníci si oblíbili večerní prohlídku pavilonu A, která bude letos doplněna i autorským komentářem. Naváže na ni retrovečer pořádaný k 60. výročí oslav květinových výstav. Expozici Interaktivní zahrada nabídne v pavilonu C Český zahrádkářský svaz a na ukázky dřevěných prvků láká Pavilon E chystanou expozicí pod názvem Dřevo v zahradě. Palmový skleník ve Smetanových sadech nabízí návštěvníkům exotickou výstavu Tajemná Indonésie aneb Nová Guinea – Tamtamy času. Během výstavy Flora za jedno vstupné.

 

Flora Olomouc
Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky na jarní etapu květinové výstavy Flora Olomouc probíhá od pondělí 16. dubna do neděle 22. dubna 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá 2 vstupenky na jarní etapu květinové výstavy Flora Olomouc.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. dubna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 24. dubna 2018 emailem na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách výstaviště Flora Olomouc
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !