Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 12.08. 2020
Dnes má svátek Klára
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na jarní Vínování

16.12. - 22.12. 2019 | Aktuální soutěže
Vínování 2020
Vínování 2020


Věříme, že skvělé víno není doma jen na Moravě. Láska k vínu a liberecký patriotismus dal vzniknout akci, která přiveze pohodovou atmosféru a ty nejlepší moravské, české ale i zahraniční vinaře na sever Čech, pod Ještěd, do malebného Liberce. První ročník se pyšnil účastí hned 18 vinařů, kteří tisícovce návštěvníků vyprávěli o své vinici, dřině a dali jim ochutnat to nejlepší z vlastní produkce.

Vínování 2020, na které Vás srdečně zveme a o jehož vstupenky si společně zasoutěžíme, nebude jiné. Návštěvníci se mohou těšit na téměř zapomenutý, příjemný zahradní prostor historické budovy libereckých Lázní, na téměř 2 desítky těch nejlepších vinařů, 200 stovky různých vín, netradiční produkty (nejen) z vína, fantastický catering od Ambiente – White Circus, bohatý doprovodný program a hlavně na pohodové odpoledne a večer s přáteli a skleničkou kvalitního vína.

Ať už spojíte návštěvu s úžasným rozhledem z libereckého Ještědu či se zastavíte za bílými tygry v liberecké ZOO, od 17:00 na Vás čeká Vínování. Bohatý program tohoto vinného boutique happeningu se může směle rovnat s akcemi, kvůli kterým neváháme urazit mnoho kilometrů do vinařských koutů, které leží daleko na Moravě. Věříme, že pro Vás bude cesta do Liberce ještě o trochu kratší a že bude opravdu stát za to.

Soutěžícím budeme držet palce – ať už se rozhodnou zúčastnit se Vínování spolu s námi, nebo obdarují vstupenkami své blízké.

Vínování 2020Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky na jarní Vínování probíhá od pondělí 16. prosince do neděle
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 2 vstupenky na Vínování v hodnotě 580 Kč. Vstupenka zahrnuje: vstup na akci, welcome drink, dárkovou taštičku, degustační skleničku Vínovaní a 2 živá hudební vystoupení.

.
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. prosince a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny emailem  23. prosince 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách Vínování
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !