Čas malinČas malin Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.07. 2019
Dnes má svátek Ilja
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na letní etapu veletrhu Flora Olomouc

6.08. - 12.08. 2018 | Aktuální soutěže
Výstaviště Flora Olomouc
Šest dekád „Rozkvetlých let“ Flory Olomouc ztvární její letní etapa


Právě letní etapou před šedesáti lety začala éra výstavnictví Flory Olomouc. I po tolika letech mohou lidé navštěvovat mezinárodní květinovou výstavu a zahradnický veletrh Flora Olomouc, jehož letošní letní etapa konaná 16. – 19. srpna 2018 nese přívlastek „Rozkvetlá léta“. Šest zastavení mapujících historickou i moderní tvář Flory v pavilonu A, minimalistická expozice Svatba v květech, vyhledávaná přehlídka Vyznání růžím či Letní zahradnické trhy v pavilonu G a Smetanových sadech. Flora Olomouc se ponese ve jménu záplavy nádherných květů právě vrcholícího léta a zároveň nabídne přehlídku současných výstavnických i zahradnických trendů.

Slavit 60. výročí Flory mohou návštěvníci společně s výstavištěm, a to na druhém retrovečeru, který se uskuteční v pátek 17. srpna 2018 od 20 hodin. Na prohlídku pavilonu A při západu slunce naváže talkshow s osobnostmi spjatými s Výstavištěm Flora a večerní koncert Emila Viklického.

výstava Flora Olomouc
Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky na letní etapu veletrhu Flory Olomouc probíhá od pondělí 6. srpna do neděle 12. srpna 2018.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá 2 vstupenky na letní etapu veletrhu Flory Olomouc.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 13. srpna a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 15. srpna emailem na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách veletrhu Flora Olomouc
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !