Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.10. 2019
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na originální rodinnou show Tři oříšky pro Popelku!

10.09. - 16.09. 2018 | Aktuální soutěže

Tři oříšky pro Popelku
Originální rodinná show Tři oříšky pro Popelku !

Premiéra 12. října 2018 Kongresové centrum Praha.


Originální rodinná show Tři oříšky pro Popelku vás přenese přímo do notoricky známého pohádkového příběhu nejen prostřednictvím hereckých výkonů Pavla Trávníčka a celé řady dalších známých hereckých osobností, ale také díky jedinečné výpravě s množstvím kostýmů, kouzel a jevištích efektů.

Do děje diváky vtahuje i nová koncepce jevištní dekorace v podobě rozměrných projekčních panelů, takže iluze je prakticky reálná jako ve filmu. Toto jedinečné spojení s živými prvky včetně opravdových koní na scéně přináší zcela nový a neopakovatelný zážitek umocněný známou hudbou.

Velké obrazovky zaručují, že i ten nejmenší divák uvidí v sále Kongresového centra i ten nejmenší oříšek na scéně. V pohádkové show se představí známé herecké osobnosti: Pavel Trávníček, Václav Vydra, Karel Heřmánek st., Veronika Žilková, Jan Rosák, David Gránský, Milan Peroutka, Štěpán Komárek, Vlastimil Zavřel, Martin Kraus, Dana Morávková, Jitka Sedláčková, Jana Švandová, Mahulena Bočanová, Dagmar Zázvůrková, Anna Slováčková, Sabina Rojková, Kateřina Klausová, Nikola Ďuricová, Karel Heřmánek ml., Josef Vrána a další.

Tři oříšky pro Popelku

Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky na originální rodinnou show  Tři oříšky pro Popelku probíhá od pondělí 10. září do neděle 16. září 2018.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 2 vstupenky na originální rodinnou show Tři oříšky pro Popelku.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 17. září 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. října 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách představení Tři oříšky pro Popelku
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky