Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 23.10. 2019
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na Podzimní Floru Olomouc 2019

23.09. - 29.09. 2019 | Aktuální soutěže
Flora Olomouc 2019

Zažijte „Zahradní slavnost“ na podzimní Floře Olomouc 2019


Podzimní Flora Olomouc 2019 nabídne ukázku těch nejlepších výpěstků zakomponovaných do hlavní expozice v pavilonu A. Ta nese název „Zahradní slavnost“ a poukazuje na náročnou a smysluplnou práci všech zahradníků, zemědělců i sadařů. Výstava se uskuteční ve dnech 3. – 6. října 2019 na Výstavišti Flora Olomouc.

S podzimní Florou je tradičně spjatý oblíbený festival gastronomie a nápojů Olima, Podzimní zahradnické trhy, Flora košt, Flora džem, floristická soutěž Pohár podzimní Flory a projekt Rozkvetlé památky.

Pavilon A bude patřit hlavní expozici s názvem Zahradní slavnost, která představuje období sklizně zasloužených plodů, zpracování celoroční úrody a přípravy zahrady na zimní období. Zároveň expozice připomíná důležité výročí 30 let od sametové revoluce a odkazuje na slavnou divadelní hru Václava Havla, Zahradní slavnost. Autorem hlavní expozice je architektonické & design studio mimokolektiv z Olomouce. Flora Olomouc 2019

Český svaz včelařů představí v pavilonu G již třetí včelařskou expozici.Návštěvníci se mohou těšit také na výstavu v krásné historické oranžerii ve Smetanových sadech, kde se představí práce studentů oboru krajinářské architektury na Fakultě architektury ČVUT v Praze. Ve čtvrtek 3. října bude probíhat akce Dýňodlabání, která je určena pro děti ze základních škol.


Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky na Podzimní Floru Olomouc probíhá od pondělí  23. září do neděle 29. září.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá 2 vstupenky na Podzimní Floru Olomouc 2019.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 30. září  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny emailem do 1. října na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách výstaviště Flora Olomouc
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Hromada zlaťáků