Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 08.07. 2020
Dnes má svátek Nora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na Podzimní Floru Olomouc 2019

23.09. - 29.09. 2019 | Aktuální soutěže
Flora Olomouc 2019

Zažijte „Zahradní slavnost“ na podzimní Floře Olomouc 2019


Podzimní Flora Olomouc 2019 nabídne ukázku těch nejlepších výpěstků zakomponovaných do hlavní expozice v pavilonu A. Ta nese název „Zahradní slavnost“ a poukazuje na náročnou a smysluplnou práci všech zahradníků, zemědělců i sadařů. Výstava se uskuteční ve dnech 3. – 6. října 2019 na Výstavišti Flora Olomouc.

S podzimní Florou je tradičně spjatý oblíbený festival gastronomie a nápojů Olima, Podzimní zahradnické trhy, Flora košt, Flora džem, floristická soutěž Pohár podzimní Flory a projekt Rozkvetlé památky.

Pavilon A bude patřit hlavní expozici s názvem Zahradní slavnost, která představuje období sklizně zasloužených plodů, zpracování celoroční úrody a přípravy zahrady na zimní období. Zároveň expozice připomíná důležité výročí 30 let od sametové revoluce a odkazuje na slavnou divadelní hru Václava Havla, Zahradní slavnost. Autorem hlavní expozice je architektonické & design studio mimokolektiv z Olomouce. Flora Olomouc 2019

Český svaz včelařů představí v pavilonu G již třetí včelařskou expozici.Návštěvníci se mohou těšit také na výstavu v krásné historické oranžerii ve Smetanových sadech, kde se představí práce studentů oboru krajinářské architektury na Fakultě architektury ČVUT v Praze. Ve čtvrtek 3. října bude probíhat akce Dýňodlabání, která je určena pro děti ze základních škol.


Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky na Podzimní Floru Olomouc probíhá od pondělí  23. září do neděle 29. září.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá 2 vstupenky na Podzimní Floru Olomouc 2019.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 30. září  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny emailem do 1. října na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách výstaviště Flora Olomouc
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !