Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.03. 2019
Dnes má svátek Gabriel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na světoznámý muzikál MAMMA MIA!

14.05. - 20.05. 2018 | Aktuální soutěže
muzikál MAMMAMIA!Muzikál MAMMA MIA!

JIŽ POUZE 15 PŘEDSTAVENÍ
od 19. KVĚTNA 2018


MAMMA MIA! Jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů založený na písních skupiny ABBA v jedinečné české verzi, kterou v Kongresovém centru Praha vidělo přes 280.000 diváků, se nyní v obnovené premiéře vrací na jeviště Kongresového centra na posledních 15 představení.

MAMMA MIA!
je doslova zahraničním fenoménem. Muzikál měl premiéru v Londýně v dubnu 1999 a ihned se z něj stal divácký hit. Uvedl se ve více než 270 městech po celém světě, vidělo ho 54 miliónů diváků. Velký úspěch oslavila také filmová verze z roku 2008, ve které hrály ty největší filmové hvězdy jako Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried nebo Julie Walters.

Samozřejmostí je živý orchestr, velkolepá výprava a obsazení nejznámějších českých umělců jako jsou Alena ANTALOVÁ, Daniela ŠINKOROVÁ, Leona MACHÁLKOVÁ, Jiří LANGMAJER, Roman VOJTEK, Hana HOLIŠOVÁ, Ivana KOROLOVÁ, Petra VRASPÍROVÁ, David GRÁNSKÝ, Tomáš SMIČKA,  Petr KOTVALD, Pavel VÍTEK, Tomáš TRAPL, Petr KOLÁŘ, Radka FIŠAROVÁ, Adéla GONDÍKOVÁ, Olga LOUNOVÁ, Michaela NOSKOVÁ a mnoho dalších. To vše pod taktovkou ostříleného českého režiséra Antonína Procházky.
muzikál MAMMA MIA!

Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky na světoznámý muzikál MAMMA MIA! probíhá od pondělí
14. května do neděle 20. května 2018. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získají 2 vstupenky na světoznámý muzikál MAMMA MIA! na termín 25. května 2018.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 21. května 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 24. května 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu najdete na stránkách muzikálu MAMMA MIA!
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !