Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.05. 2019
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na tradiční Aviatickou pouť do Pardubic

14.05. - 20.05. 2018 | Aktuální soutěže
Aviatická pouť 2018
Do Pardubic za letadly


Všichni milovníci letectví a fanoušci historie se o prvním červnovém víkendu mohou vydat na tradiční Aviatickou pouť do Pardubic. Letošní 28. ročník připomene sté výročí vzniku Československa a na pardubickém letišti se 2. a 3. června stane stěžejním námětem. 

Pro návštěvníky tu kromě unikátní letecké přehlídky bude připraven bohatý pozemní program s vojáky v dobových uniformách, dětské atrakce, výstavní a prodejní trhy nebo oblíbená zábava v podobě vyhlídkových letů. A co by si letečtí nadšenci rozhodně neměli nechat ujít? Unikátní společný průlet více než deseti vzácných válečných letounů, vystoupení Vzdušných sil Armády ČR, nebude chybět ani dech beroucí akrobatické vystoupení předních světových showpilotů či největší vystoupení unikátních letounů The Flying Bulls ve střední Evropě. Vydejte se po stopách vojenské minulosti. Aviatická pouť je ideálním programem na víkend pro celou rodinu.

Více o programu na www.aviatickapout.cz.

Aviatická pouť 2018

Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky na tradiční Aviatickou pouť do Pardubic probíhá od pondělí
14. května do neděle 20. května.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získají 2 vstupenky na tradiční Aviatickou pouť do Pardubic.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 21. května 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 1. června 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu najdete na stránkách Aviatické pouti
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !