Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.03. 2018
Dnes má svátek Eduard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na Wágnerovské slavnosti do Zámku Děčín

19.06. - 25.06. 2017 | Aktuální soutěže
Zámek DěčínZámek Děčín, veřejnosti léta uzavřená památka, se za několik málo let své novodobé historie nejenom znovu otevřel pro veřejnost, ale postupně získává zpět svou slávu a stal se nejnavštěvovanějším zámkem severních Čech.

Díky odborné práci se vedení zámku podařilo navrátit do jeho komnat řadu předmětů z původního inventáře, například v letošním roce přibude do prohlídkové trasy salon využívaný příležitostně jako jídelna.


Zámek Děčín - Wágnerovské slavnostiZámek Děčín intenzivně spolupracuje se saskými zámky, mimo jiné se spřáteleným zámkem Weesenstein. V letošním roce byl osloven pořadatelem Wagnerovských slavností (Richard Wagner Spiele) a premiérově je tak začleněn do prestižního festivalu, vedle města Graupa. Dne 8. a 14. července 2017 bude na nádvoří zámku odehrána inscenace „Kus nebe aneb Až budu věčný“. Jedná se o fiktivní rozhovor Richarda Wagnera a Caspara Davida Friedricha o poměru mezi malbou a hudbou.

Celý festival probíhá pod záštitou saské státní ministryně pro vědu a umění Dr. Evy-Marie Stange. Vyvrcholením festivalu bude návrat jednoho z nejvýznamnějších děl německého romantizmu „Děčínský oltář“ Caspara Davida Friedricha, který více než sto let vlastnila rodina Thunů na zámku v Děčíně. Návrat slavného díla v podobě mistrovské kopie jako dlouhodobé zápůjčky lze považovat za mimořádnou kulturní událost.


Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky na Wágnerovské slavnosti do Zámku Děčín probíhá od pondělí 19. června do neděle 25. června 2017.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 2 vstupenky na  inscenaci „Kus nebe aneb Až budu věčný“ na Zámek Děčín, termín 8. července


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 5. července 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách Zámku Děčín
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Kraslice