Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.03. 2019
Dnes má svátek Ivona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o výhry od Fresh Corneru čerpací stanice MOL

7.01. - 13.01. 2019 | Aktuální soutěže
Fresh Corner


Už jste navštívily Fresh Corner na čerpacích stanicích MOL?


Fresh Corner je občerstvovací koncept sítě čerpacích stanic MOL, který vám na cestách nabízí skvělou zrnkovou kávu a široký sortiment chutného občerstvení. Nezáleží, zda tu zastavíte při ranní cestě do práce či během rodinného víkendového výletu – ve Fresh Corneru vás vždy přivítá příjemná obsluha a čisté prostředí. A pokud jste rodičem malých dětí, jistě oceníte také dětské koutky či přebalovací pulty.

Fresh Corner dnes můžete navštívit již na 140 čerpacích stanicích MOL po celém Česku. A i když čerpací stanici MOL zrovna nemáte po cestě, pro šálek oblíbené kávy Fresh Corner se můžete zastavit třeba při nákupech v obchodním centru. První kiosek Fresh Corner mimo čerpací stanici najdete v pražském obchodním centru Arkády Pankrác. V Hradci Králové a na pražské Průmyslové vás poté čeká nový koncept Fresh Corner Drive, kde svou objednávku dostanete přímo z okénka bez nutnosti opouštět komfort vašeho auta. 
Fresh Corner


Pravidla soutěže:
Soutěž o výhry od Fresh Corneru čerpací stanice MOL probíhá od pondělí 7. ledna do 13. ledna 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá termohrnek, alkoholtestr, kabel do auta, flash disk a vůni do auta od Fresh Corneru čerpací stanice MOL.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 14. ledna 2019 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 30. ledna 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu naleznete na YouTube čerpací stanice MOL
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Košík