Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.04. 2018
Dnes má svátek Jiří
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o žetony do hry na Rondo.cz

12.02. - 18.02. 2018 | Aktuální soutěže
RONDO

Připravili jsme pro vás atraktivní soutěž se společností Rondo, stačí odpovědět na jednoduchou otázku a tři štastní výherci se pak budou moct těšit na herní žetony rondony.


Rondo je věrnostní systém, který si může zahrát každý, kdo nakoupí u vybraných obchodníků. Místo věrnostních bodů uživatel obdrží herní rondony a na webu rondo.cz si pak vybere ceny, o které si chce zahrát. Rondo lze hrát na počítači či mobilním telefonu kdekoliv a kdykoliv.

RONDOAč Rondo funguje ani ne rok, už si ho oblíbilo tisíce lidí, kteří každý den píší své recenze na Facebook a web www.Rondo.cz. Někdo si udělal radost výhrou jen tak, jiní ji věnují blízkým k narozeninám či Vánocům. „Díky Rondo za první výhru v životě – vyhrála jsem hodinky, mám to jako předčasný dárek k narozeninám,“ píše Markéta z Prahy. „Nevěřil jsem že to funguje, ale pak jsem dostal za nákup ve Sparkysu body tak jsem to vyzkoušel a vyhrál jsem pro malou další hračku,“ svěřil se Tomáš z Přerova. Rondo dělalo radost i během vánočních svátků, jak potvrzuje vzkaz Michala z Brna: „Na Štědrý den jsme za vyhrané rondony vybrali dárek od Ronda – přišel obratem 28. 12. 2017 a udělal velkou radost i po Vánocích děkujeme moc!“.

Aktuálně si na Rondu můžete zahrát také o další automobil,

 tentokrát značky Toyta AvensisVíce informací je k dispozici na www.rondo.cz

Pravidla soutěže:
Soutěž o Rondony k nákupu probíhá od pondělí 12. února do neděle 18. února 2018.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. místo - 5 000 rondonů
2. místo - 2 000 rondonů
3. místo - 1 000 rondonů


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. února 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Informace o způsobu čerpání výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 28. února 2018 na emailovou adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu hledejte na stránkách Rondo.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !