Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 14.11. 2018
Dnes má svátek Sáva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o žetony do hry na Rondo.cz

12.02. - 18.02. 2018 | Aktuální soutěže
RONDO

Připravili jsme pro vás atraktivní soutěž se společností Rondo, stačí odpovědět na jednoduchou otázku a tři štastní výherci se pak budou moct těšit na herní žetony rondony.


Rondo je věrnostní systém, který si může zahrát každý, kdo nakoupí u vybraných obchodníků. Místo věrnostních bodů uživatel obdrží herní rondony a na webu rondo.cz si pak vybere ceny, o které si chce zahrát. Rondo lze hrát na počítači či mobilním telefonu kdekoliv a kdykoliv.

RONDOAč Rondo funguje ani ne rok, už si ho oblíbilo tisíce lidí, kteří každý den píší své recenze na Facebook a web www.Rondo.cz. Někdo si udělal radost výhrou jen tak, jiní ji věnují blízkým k narozeninám či Vánocům. „Díky Rondo za první výhru v životě – vyhrála jsem hodinky, mám to jako předčasný dárek k narozeninám,“ píše Markéta z Prahy. „Nevěřil jsem že to funguje, ale pak jsem dostal za nákup ve Sparkysu body tak jsem to vyzkoušel a vyhrál jsem pro malou další hračku,“ svěřil se Tomáš z Přerova. Rondo dělalo radost i během vánočních svátků, jak potvrzuje vzkaz Michala z Brna: „Na Štědrý den jsme za vyhrané rondony vybrali dárek od Ronda – přišel obratem 28. 12. 2017 a udělal velkou radost i po Vánocích děkujeme moc!“.

Aktuálně si na Rondu můžete zahrát také o další automobil,

 tentokrát značky Toyta AvensisVíce informací je k dispozici na www.rondo.cz

Pravidla soutěže:
Soutěž o Rondony k nákupu probíhá od pondělí 12. února do neděle 18. února 2018.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. místo - 5 000 rondonů
2. místo - 2 000 rondonů
3. místo - 1 000 rondonů


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 19. února 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Informace o způsobu čerpání výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 28. února 2018 na emailovou adresu uvedenou u nás v registraci.Nápovědu hledejte na stránkách Rondo.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !