Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 17.11. 2019
Dnes má svátek Mahulena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž s NATURHOUSE o balíček sušenek FIBROKI

15.10. - 21.10. 2018 | Aktuální soutěže


I při redukci váhy můžete mlsat.

Ale zdravě! 


Kdy jindy Vás nejvíce přepadají chutě na sladké, něž když se snažíte zhubnout. Ano, ta zlověstná chuť je většinou jen známka toho, že tělu něco chybí, ale sladké je sladké. To známe každý. Vyzrajte na sladkosti s NATURHOUSE, sítí dietetických center. Se sušenkami FIBROKI při chutích na sladké výčitky rozhodně mít nemusíte!


Sušenky FIBROKI při chutích na sladké


Sušenky FIBROKI obsahují vysoký podíl vlákniny a stejné množství přírodního cukru jako ovoce. Lze si vybrat z různých příchutí: čokoládové, cereální, ochucené vanilkou, máslem, muškátovým oříškem, granátovým jablkem a dvě varianty jsou určeny také pro diabetiky. Doporučené množství na den je 6 sušenek. Ideální jsou například ke snídani nebo ke svačině jako zdravá varianta mlsání.

sušenky FIBROKI

Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky sušenek FIBROKI od NATURHOUSE probíhá od pondělí 15. října 2018 do neděle 21. října 2018.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček zdravého mlsání  sušenek FIBROKI od NATURHOUSE.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22. října  2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. listopadu 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na www.naturhouse-cz.cz nebo na Facebooku
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !